تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب

دستگاهای تصفیه آب برای جداسازی آلاینگی های آب از فیلتر های تعبیه شده در دستگاه استفاده می کنند. تعویض به موقع فیلتر دستگاه تصفیه آب یکی از فاکتورها مهم برای عملکرد خوب دستگاه می باشد که باید برای آن اهمیت ویژه ای قائل شد.

دستگاه های تصفیه آب از شش فیلتر تصفیه آب تشکیل شده اند که هر فیلترتصفیه آب باتوجه به سختی آب و میزان استفاده از دستگاه باید در زمان مورد نیاز تعویض شوند. فیلتر اول با توجه به اینکه مواد معلق را از آب جدا میکند در طی مدت زمان کتری، حدودا 3 ماه نیاز به تعویض دارد. فیلتر دوم و سوم بطور همزمان هر شش ماه، فیلتر چهارم هر 18 ما و دو فیتر آخر هر 12 ماه نیاز به تعویض دارند.

بهتر است تعویض فیلترتصفیه آب را به متخصصان این حوزه واگذار کنید، زیرا که اگر خود اقدام به تعویض فیلتر ها نمایید امکان دارد به دستگاه سیب برسانید. اگر دستگاه تصفیه آب خود را از مرکز معتبر تهیه فرمایید که دارای خدمات پس از فروش شامل تعویض رایگان فیلترتصفیه آب باشد دیگر نگران این موضوع نخواهید شد.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا ارائه دهنده انواع دستگاه های تصفیه آب  اصلی با برند های معتبر می باشد. که بر روی دستگاه، ساخت تایوان، توسط شرکت سازنده حک شده است. این شرکت آماده هر گونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب از قبیل: نصب و راه اندازی، تعویض فیلتر رایگان و … می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091

 

 

مطالب مرتبط