آشنایی با فیلترهای پلی استر قابل شستشو واتر سیف

آشنایی با فیلترهای پلی استر قابل شستشو واتر سیف

آشنایی با فیلترهای پلی استر قابل شستشو واتر سیف

کمپانی واتر سیف یکی از برترین تولید کنندگان فیلترهای پلی استر می باشد که انواع بسیار مختلفی از این فیلترها را با کیفیت و راندمان بالا طراحی و تولید کرده است.

فیلترهای پلی استر یک ویژگی بسیار مثبت و قابل توجه نسبت به سایر فیلترهای تصفیه دارند که آن قابلیت شستشو و استفاده مجدد از آنها است.

این فیلترها همان گونه که از نامشان پیداست از پلی استر ساخته شده اند که مشابه با کاغذهای نازک می باشند.

فیلترهای پلی استر واتر سیف با هر ابعاد و ظرفیتی برای اینکه سطح مقطع بیشتری با آب داشته باشند به صورت چین خورده طراحی و تولید شده اند.

چین خوردگی صفحات پلی استری باعث می شود تا حجم بیشتری از آب با این فیلتر تماس داشته باشد و تصفیه شود.

فیلترهای تصفیه پلی استر همانند فیلتر الیافی وظیفه دارند تا از عبور ذرات و جامدات معلق درون آب جلوگیری کنند. اما به دلیل اینکه صفحات به کار برده شده در این فیلتر نازک هستند باید به صورت مرتب تمیز شوند تا کارایی خود را از دست ندهند.

فیلترهای پلی استر در ابتدا و انتهای خود مجهز به اورینگ هستند. اورینگ ها باعث می شوند تا از نشتی آب تا حد الامکان جلوگیری شود.

آب ورودی به این فیلتر با گذر از دیواره های پلی استری تصفیه می شود و ذرات و ناخالصی ها را به جای می گذارد و در سمت دیگر فیلتر آب تصیه شده و شفاف در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.

در اغلب موارد کاربرد فیلتر پلی استر برای بالاتر بردن طول عمر فیلتر الیافی در مواقعی است که آب ورودی به دستگاه از نظر کیفیت در درجه پایینی قرار دارد و حاوی انواع ذرات و ناخالصی های معلق با حجم بالا است.

آشنایی با فیلترهای پلی استر قابل شستشو واتر سیف
آشنایی با فیلترهای پلی استر قابل شستشو واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱