آشنایی با هوزینگ ممبراین دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

آشنایی با هوزینگ ممبراین دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

هوزینگ ممبراین یکی از مهمترین قطعات دستگاه تصفیه آب است. هوزینگ ممبراین با هوزینگ های دیگر متفاوت است.

هوزینگ ممبراین دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف بر روی دستگاه قرار دارد وفیلتر ممبراین درون آن قرار می گیرد. هوزینگ ممبراین ظاهر متفاوتی نیز دارد. این نوع هوزینگ به صورت کشیده و از عرض کمی برخوردار است.

این هوزینگ دارای دوسر باز است که سر ورودی آن به فیلتر سه و دوسر خروجی آن یک سر به فلوفاضلاب و سر دیگر به مخزن متصل می شود.

آب وارد هوزینگ ممبراین دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف شده و پس از عبور از ممبراین و با گرفتن آلودگی های موجود در آب مانند نیترات، نیتریت، آرسنیک و غیره به وسیله یک خروجی در انتهای محفظه ممبراین آب تصفیه شده خارج می شود و توسط یک خروجی دیگر فاضلاب از آن خارج می شود.

هوزینگ ممبراین بسیار مقاوم ساخته شده است تا درصورت فشار بالای آب ممبراین، هوزینگ ممبراین دچار ترک خوردگی یا نشتی آب نشود.

ابعاد هوزینگ ممبراین بستگی به کارایی و مکان آن متفاوت است. برای مثال هوزینگ ممبراین دستگاه تصفیه آب خانگی نسبت به دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی کوچک تر است.

مشخصات هوزینگ ممبراین دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف:

+طول داخلی هوزینگ ممبراین باید با فیلتر تناسب داشته باشد.

+قطر خارجی هوزینگ ممبراین باید با قطر پایه ایی که بر روی آن قرار دارد تناسب داشته باشد.

+جنس بدنه هوزینگ ممبراین ساخته شده از مواد پروپیلن است.

+هوزینگ ممبراین در بیشتر دستگاه ها به رنگ مات است اما رنگ های شفاف نیز دارد.

برای بستن هوزینگ ممبراین نیز از آچار هوزینگ استفاده می شود. آچار هوزینگ ، محفظه ممبراین نیز نسبت به آچار هوزینگ های دیگر متفاوت است و از سر کوچک تری برخوردار است.

هوزینگ ممبراین دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف درصورت شکستگی یا ترک خوردگی باید تعویض شود و هوزینگ جدید نصب شود و باید درصورت خرابی هوزینگ تعویض آن را جدی گرفت.

آشنایی با هوزینگ ممبراین دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

آشنایی با هوزینگ ممبراین دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط