آموزش نصب شیر برداشت دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

آموزش نصب شیر برداشت دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

آموزش نصب شیر برداشت دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف (water safe) یکی از برندهای آشنا و به نام تصفیه آب هستند که در کشور ایران بسیار پر فروش است و می توان آنها را تهیه کرد.

این دستگاه ها اغلب از سیستم پیشرفته و نوین اسمز معکوس برای تصفیه آب استفاده می کنند و با نصب آنها می توان آب سالم، خوش طعم و خالص را در اختیار داشت.

دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف در انواع مختلفی ارائه می شوند و ممکن است از نظر ظاهر با هم تفاوت داشته باشند.

اما با روش زیر می توانید اغلب دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف 5 مرحله ای، 6 مرحله ای و یا 7 مرحله ای را نصب نمایید.

برای نصب دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف وجود دستگاه تصفیه واتر سیف، دریل با مته نمره 8 و 12، آچار فرانسه، نوار تفلون و کاتر شیلنگ نیاز است.

دقت داشته باشید که در اغلب دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف حدودا 6 متر شیلنگ تصفیه، بست فاضلاب، فیلتر ممبران، شیر ورودی، سه راه استیل، شیر مخزن، آچار هوزینگ، شیر برداشت، مخزن و دستگاه تصفیه آب پایه دار وجود دارد.

برای نصب دستگاه تصفیه آب خانگی می توانید کار خود را با نصب شیر برداشت بر روی سینک آغاز کنید. برای نصب شیر برداشت تصفیه آب واترسیف مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

  • برای نصب شیر برداشت در اولین مرحله محلی مناسب برای قرار دادن شیر انتخاب کنید و آنجا را علامت گذاری کنید.

  • سپس نقطه مورد نظر را با استفاده از دریل و مته نمره 8 سوراخ کنید و با مته نمره 12 محل سوراخ را بزرگتر نمایید.

  • سپس شیر برداشت را در محل سوراخ شده قرار دهید و از واشر پلاستیکی و سپس واشر استیل برای عایق بندی بهتر شیر برداشت بر روی سینک استفاده کنید.

  • در قسمت زیرین شیر برداشت از واشر پلاستیکی، واشر فلزی فنری و مهره ها برای عایق بندی و نصب شیلنگ تصفیه به لوله زیرین شیر استفاده نمایید.

آموزش نصب شیر برداشت دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف
آموزش نصب شیر برداشت دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱