اتصال تبدیل شیر برداشت دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

اتصال تبدیل شیر برداشت دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

شیر برداشت به کار برده شده در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف به صورت کلی دارای دو بخش است، بخشی که در قسمت بالای سینک نصب می شود.

بخشی که زیر سینک ظرفشویی نصب می شود. بخش انتهایی شیر برداشت دارای لوله ای به نام لوله زیرین است که از آن برای ایجاد ارتباط بین دستگاه تصفیه آب و شیر برداشت استفاده می کنند.

در روش های قدیمی تر برای وصل کردن شیلنگ به شیر برداشت از مهره استفاده می کردند. اتصالات مهره ای نوع قدیمی تر اتصالات می باشند.

امروزه کمتر مورد استفاده قرار می گیرند. اما امروزه برای ایجاد این ارتباط نیازی به استفاده از روش های قدیمی و زمان بر نیست .

تنها می توان با استفاده از یک اتصال با عنوان اتصال تبدیل شیر برداشت، این ارتباط را به وجود آورد..

اتصال تبدیل شیر برداشت با عناوین مختلفی چون رابط شیر تصفیه آب، کانکتور شیر تصفیه آب، اتصال دهنده شیر و تبدیل فیتینگی زیر شیر برداشت شناخته می شود.

این اتصال از نوع فیتینگی است و با استفاده از آن می توان در مدت زمان کوتاه و بسیار ساده و راحت شیلنگ تصفیه را به لوله زیرین شیر برداشت متصل کرد.

در واقع از این اتصال جهت وصل کردن شیلنگ به شیر استفاده می کنند.

تبدیل شیر برداشت دارای دو خروجی است که یکی از آنها با قطر 7.16 اینچ رزوه ای برای اتصال به لوله زیرین شیر برداشت که عموما رزوه از داخل است به کار می رود و خروجی دیگر آن با قطر 1.4 اینچ برای وصل کردن شیلنگ تصفیه آب خانگی استفاده می شود.

اتصال شیر برداشت در مسیر انتهایی آب تصفیه شده قرار می گیرد و آب خروجی از آن مستقیما به دست مصرف کننده می رسد.

بنابراین کیفیت آن بسیار مهم است. این اتصال عموما از جنس پلاستیک ساخته می شود اما نوع پلاستیک و دارا بودن استانداردهای خوراکی و بهداشتی آن بسیار مهم است.

اتصال تبدیل شیر برداشت دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

اتصال تبدیل شیر برداشت دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط