اتصال زانویی میله ای به فیتینگی تصفیه آب واتر سیف

اتصال زانویی میله ای به فیتینگی تصفیه آب واتر سیف

اتصال زانویی میله ای به فیتینگی تصفیه آب واتر سیف
برای اینکه بتوان قطعات و فیلترها را در دستگاه تصفیه آب به یکدیگر متصل کرد از یکسری اتصالات استفاده می نمایند.

اتصالات انواع و اقسام مختلفی دارند و در جاهای مختلف کاربرد متفاوتی دارند.

مثلا در هوزینگ ممبران از دو نوع اتصال زانویی استفاده می شود. یکی از زانویی ها که به هوزینگ ممبران وصل می شود دارای سوپاپ است تا آب فاضلاب به داخل هوزینگ بر نگردد علاوه بر آن زانویی ها خروجی 90 درجه به هوزینگ می دهند.
اتصال زانویی میله ای به فیتینگی تصفیه آب واترسیف (stem elbow fitting) یکی از این اتصالات است که در دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده می شود.
این اتصال دارای یک سر فیتینگی است که برای نصب و نگهداری شیلنگ تصفیه استفاده می شود و سر دیگر آن به صورت میله ای یا میخی است که برای نصب به بعضی از مدل های فیلتر و یا دستگاه های دیگر استفاده می شود.

چون یک سر این اتصال به صورت فیتینگی است جزء دسته ی اتصالات سریع یا quick fitting (EZ connector) است یعنی نصب و جدا کردن آن به شیلنگ تصفیه بسیار راحت و سریع می باشد.

همچنین به دلیل نوع شکل و طراحی اتصال زانویی میله ای به فیتینگی تصفیه آب می توان خروجی 90 درجه گرفت. پس در مکان هایی استفاده می شود که نیاز به خروجی 90 درجه دارند.
در دستگاه های تصفیه آب خانگی تمام اتصالات و شیلنگ ها با ابعاد 1.4 اینچ می باشند به همین دلیل این نوع اتصال نیز با ورودی و خروجی 1.4 اینچی طراحی شده است.
اتصال زانویی میله ای به فیتینگی تصفیه آب واتر سیف
اتصال زانویی میله ای به فیتینگی تصفیه آب واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱