انواع محدود کننده فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

انواع محدود کننده فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

در مسیر فاضلاب خروجی از دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس واتر سیف (water safe) از یک قطعه کوچک و کپسولی شکل برای محدود کردن جریان فاضلاب استفاده می شود.

این قطعه در اطراف هوزینگ ممبران نصب می شود و با دنبال کردن شیلنگ خروجی از فاضلاب هوزینگ ممبران می توانید به راحتی آن را پیدا کنید.

محدود کننده فاضلاب (فلو فاضلاب) به گونه ای ساخته شده است که در هر دقیقه به حجم معینی از فاضلاب اجازه خروج دهد، با کمک این قطعه جریان اسمز معکوس رخ می دهد.

فشار درون هوزینگ ممبران نیز حفظ می شود. بر روی محدود کننده های فاضلاب یک عدد درج شد شده است، عدد درج شده بر محدود کننده از 300 تا 1500 و حتی بیشتر متغیر است.

محدود کننده های فاضلاب مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف در انواع گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرند و هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند.

  • از مهم ترین تفاوت ها بین انواع محدود کننده ظرفیت آنها است. ظرفیت محدود کننده فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف بر مبنای سختی آب و ظرفیت ممبران تغییر پیدا می کند. ظرفیت این قطعه از 300، 400، 450، 500، 550 و غیره متغیر است.
  • محدود کننده فاضلاب از نظر نوع و کارکرد در دو نوع تقسیم می شود، محدود کننده فاضلاب می تواند ثابت یا متغیر باشد. انواع ثابت تنها قابلیت عبور حجم معینی از فاضلاب را می دهد. به عنوان نمونه محدود کننده فاضلاب ثابت 300 در هر شرایطی تنها اجازه خروج 300 سی سی فاضلاب در هر دقیقه را می دهد. اما محدود کننده فاضلاب 300 متغیر قابلیت این را دارد که میزان پساب خروجی را تحت شرایط مختلف تغییر داد و بیشتر یا کمتر کرد.
  • از نظر اتصال نیز محدود کننده فاضلاب می تواند دارای اتصالات فیتینگی سر خود و یا دارای رزوه باشد. نوع رزوه ای فلو فاضلاب برای نصب شیلنگ نیاز به مهره دارد.
انواع محدود کننده فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

انواع محدود کننده فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط