اورینگ هوزینگ فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

اورینگ هوزینگ فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

اورینگ یکی از قطعات پرتکرار و پرکاربرد است که از آن در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف بسیار استفاده می شود.

از آنجایی که قطعات به کار برده شده در دستگاه انواع مختلفی دارند و تمامی آنها نیز نیاز به عایق بندی دارند، لازم است از اورینگ های مختلف در سیستم استفاده شود.

در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف فیلترهای الیافی، کربن فعال گرانول و کربن بلاک و ممبران به صورت کارتریجی طراحی می شوند و از چهار هوزینگ در دستگاه برای قرارگیری این فیلترها استفاده می شود.

با اینکه هوزینگ فیلتر ممبران کمی متفاوت تر از هوزینگ فیلترهای پیش تصفیه است، اما هر دو آنها با استفاده از اورینگ باید عایق بندی شوند.

به صورت کلی اورینگ محفظه ممبران با اورینگ محفظه فیلترهای پیش تصفیه متفاوت تر است.
اورینگ یکی از مهم ترین قطعاتی است که باید برای نصب و راه اندازی هوزینگ ها به کار برده شود.

این قطعه با پرکردن شیار و منافذی خالی بین هد و شیشه هوزینگ مانع از ایجاد نشتی آب می شود.

از آنجایی که آب ورودی به سیستم همواره با فشار بالا وارد این محفظه ها می شود لازم است ساز و کارهای دقیقی برای عایق بندی آنها انجام شود.

اورینگ هوزینگ قطری مطابق با قطر داخلی هوزینگ ها دارد. در واقع خود اورینگ ها از نظر قطر داخلی و قطر خارجی انواع مختلفی دارند و برای انتخاب اورینگ باید به این نکات ریز توجه داشت.

ضخامت اورینگ نیز نقش مهمی در انتخاب آن دارد. بنابراین برای انتخاب اورینگ با ضخامت مناسب باید به شیارهای درون هوزینگ توجه کنید.

اورینگ هوزینگ فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیفاورینگ هوزینگ فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

اورینگ هوزینگ فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط