بررسی وضعیت فیلتر ممبران در دستگاه تصفیه آب واتر سیف

بررسی وضعیت فیلتر ممبران در دستگاه تصفیه آب واتر سیف

هوزینگ فیلتر را باز کنید و ممبران را بیرون بیاورید.

اگر زمانی که ممبران را بیرون می آورید مشاهده کردید که فیلتر سیاه شده یا یک پودر سیاه رنگ روی آن ریخته است نشان دهنده این است که ذرات کربن از فیلتر 2 و 3 به ممبران رسیده است  در این حالت معمولا ممبران کیپ می شود و میزان خروجی آن کم می شود.

 دلیل این مشکل می تواند این باشد که فیلترهای پیش تصفیه را تعویض نکردید و آب سیاه فیلتر را نگرفته اید یا کیفیت فیلتر بسیار پایین بوده است.

برای حل این مشکل باید از فیلترهای با کیفیت تری استفاده شود و هنگام تعویض فیلتر ممبران فیلترهای پیش تصفیه نیز تعویض شوند.

اگر فیلتر ممبران واتر سیف و هوزینگ آن دارای آلودگی بودند و در هوزینگ گل و لای وجود داشت نشان دهنده این است که با توجه به کیفیت آب شما دیرتر از زمان مقرر فیلتر را تعویض کرده اید و باید فیلترهای پیش تصفیه را در زمان زودتری تعویض نمایید و از فیلترهای باکیفیت تری استفاده نمایید.

برای رفع این مشکل فیلترهای پیش تصفیه را در زمان کوتاه تری تعویض کنید تا از عمر فیلتر ممبران کم نشود. ورود این گل و لای به محفظه ممبران باعث رسوب گذاری روی لایه های ممبران می شود و باعث کیپ شدن ممبران می شود.

اگر ممبران واتر سیف و هوزینگ تمیز بودند و هیچ آلودگی در هوزینگ نبود یعنی فیلتر مرحله اول و دوم کار خود را به درستی انجام داده اند.

اما اگر فیلتر ممبران در زمانی کمتر از 1.5 تا 2 سال خراب شود یعنی یا ممبران کیفیت پایینی داشته است  و یا فیلتر های کربنی پیش تصفیه نتوانستند کلر را حذف کنند و باعث خرابی ممبران شده است.

توصیه می شود در زمان تعویض فیلتر ممبران واتر سیف این فیلتر را بیرون بیاورید و لایه های آن را باز کنید و آن را بررسی کنید.

اگر ذرات بلوری مانند نمک داخل هوزینگ روی ممبران باشد یعنی آب عبوری در ممبران به میزان کافی نبوده و امکان دارد مسیر فاضلاب مسدود باشد.

بررسی وضعیت فیلتر ممبران در دستگاه تصفیه آب واتر سیف

بررسی وضعیت فیلتر ممبران در دستگاه تصفیه آب واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط