تست سلامت فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

تست سلامت فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

برای حفظ شرایط مطلوب و ایده آل دستگاه تصفیه آب خانگی واترسیف، بررسی عملکرد صحیح ممبران و استفاده از فیلتر اصل و با کیفیت ممبران بسیار مهم است.

البته برای حفظ عملکرد مطلوب دستگاه کارکرد تمامی قطعات مهم است اما از آنجایی که فیلتر ممبران در دستگاه نقش بسیار مهمی دارد و با عنوان قلب تپنده دستگاه شناخته می شود، کارکرد صحیح آن بسیار مهم است.

فیلتر ممبران دارای منافذی بسیار ریز می باشد که حتی قادر است یون های رسوب زا و سخت موجود در آب را جدا کند و سختی آب را تا حد قابل توجهی کاهش دهد.

این فیلتر عموما در چهارمین مرحله از دستگاه نصب می شود و درون محفظه خاص ممبران نصب می شود.

برای تست عملکرد صحیح فیلتر ممبران بهتر است پارامترهای مختلف نظیر تعویض به موقع فیلتر، میزان آب مصرفی، کیفیت آب محل سکونت، کیفیت مواد به کار برده شده در ممبران و غیره  را در نظر داشته باشید.

برای تست سلامت ممبران می توانید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

  • در اولین مرحله شیر مخزن و شیر میکس را در صورت وجود به طور کامل ببندید.
  • سپس برای اینکه آب خروجی تصفیه شده از فیلتر ممبران به صورت مستقیم خارج شود، باید شیر برداشت نصب شده بر روی سینک را باز کنید.
  • پس از حدودا چند دقیقه آب باقی مانده به طور کامل تخلیه خواهد شد و آبی که مستقیما توسط ممبران مورد تصفیه قرار می گیرد در دسترس شما قرار خواهد گرفت.
  • در این مرحله می توانید با استفاده دستگاه سختی سنج، سختی آب خروجی را اندازه گیری کنید.
  • اگر سختی آب خروجی از ممبران از 120 ppmبالاتر برود،ب دین معناست که تاریخ انقضاء ممبران تمام شده است و باید تعویض شود.
  • اما گر سختی آب زیر 120-ppm باشد، ممبران ایرادی ندارد و می توانید از آن استفاده کنید.
تست سلامت فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

تست سلامت فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط