تست عملکرد صحیح مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

تست عملکرد صحیح مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

مخزن در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف یکی از بخش های اصلی سیستم به حساب می آید.

با ذخیره سازی آب تصفیه شده این امکان را برای مصرف کننده به وجود می آورد که در هر ساعت از شبانه روز و حتی با محدودیت قطع بودن آب  و برق شهری از آب تصفیه شده و سالم استفاده کنند.

اگر دستگاه به درستی کار کند و فشار مخزن به موقع تنظیم شود، عموما مخازن تصفیه کم استهلاک هستند.

دچار خرابی نمی شوند، اما اگر دستگاه تصفیه آب حجم مشخصی از آب تصفیه شده را تولید کند و مخزن پر از آب باشد.

فشار آب خروجی از شیر برداشت بسیار ضعیف باشد و یا هیچ آبی از شیر خارج نشود، قطعا مخزن تصفیه آب خراب است و بهتر است عملکرد آن را تست کنید.

برای تست سلامت مخزن تصفیه آب می توانید مراحل زیر را انجام دهید:

  • بخش زیرین مخزن شیری با عنوان شیر تنظیم فشار هوا وجود دارد، درپوش والفی را که بر روی این شیر قرار گرفته است بردارید.
  • سپس یک شی نوک تیز مانند سوزن را وارد شیر نمایید.
  • در این حالت اگر از شیر آب خارج شود، بدین معناست که تیوپ مخزن پاره شده است و مخزن کاملا خراب شده است و به هیچ عنوان قابلیت استفاده ندارد، زیرا در این حالت آب بین دو جداره قرار گرفته است و منجر به رشد انگل می شود.
  • اما در حالتی که به جای آب، هوا خارج شود، مخزن سالم است و علت کاهش فشار آب خروجی از شیر برداشت به دلیل تنظیم نبودن فشار هوای مخزن است.
  • در صورتی که نه آب و نه هوا از شیر خارج شود، بدین معناست که حالت ارتجاعی درون مخزن از بین رفته است. برای جلوگیری از بروز این مشکل بهتر است هر چند وقت یک بار فشار مخزن را بررسی کنید، در غیر این صورت بخش آب تصفیه شده به جداره های داخلی مخزن می چسبد و ممکن است بر اثر سنگینی وزن آب پاره شود.
تست عملکرد صحیح مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

تست عملکرد صحیح مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط