تصفیه آب خانگی تک مرحله ای رومیزی واترسیف _ مدل WS101

 تصفیه آب خانگی تک مرحله ای رومیزی واترسیف _ مدل WS101

دستگاه تصفیه آب تک مرحله ای رومیزی آب را در یک مرحله و به وسیله یک فیلتر تصفیه می نماید.

فیلتر قرار گرفته داخل آن ، از نوع دو منظوره رسوبگیر و کربن فعال پودری است که توانایی حذف  گل و لای ، ذرات شن و ماسه و رسوبات و مواد معلق و رفع کدورت آب و همچنین بهبود طعم و مزه آب ، حذف کلر ، رنگ و بو از آب را دارد.

این فیلتر داخل یک هوزینگ شفاف به همراه شیر برداشت و اتصالات مربوطه قرار گرفته است و توانایی تولید آب 3 لیتر در دقیقه را دارد.

تعویض فیلتر داخل دستگاه تصفیه آب خانگی تک مرحله ای رومیزی واترسیف _ مدل WS101 بسیار راحت است و در کمترین زمان و بدون نیاز به وسیله کمکی انجام می شود .

همانطور که از اسم این محصول مشخص است این دستگاه به صورت رومیزی طراحی شده است و فقط لازم است که لوله آب ورودی آن را به شیر ظرفشویی و یا هر شیر آب دیگری وصل کنید .

دستگاه تصفیه آب خانگی تک مرحله ای رومیزی واترسیف _ مدل WS101 مناسب برای افرادی است که در محل ثابتی نمی خواهند از این دستگاه استفاده کنند و قابلیت حمل راحت دارد و نمیخواهند برای تصفیه آب هزینه زیادی کنند.

ولی این دستگاه قدرت تصفیه آب بالایی ندارد و در واقع فقط گل و لای و طعم و بوی آب را می گیرد ولی نمی تواند عناصر محلول در آب چون نیترات، نیتریت ، آرسنیک و غیره را حذف نماید.

اگر دنبال چنین دستگاهی هستید باید از دستگاه های تصفیه آب که به روش اسمزمعکوس یا RO بهره می برند استفاده می کنید.

 تصفیه آب خانگی تک مرحله ای رومیزی واترسیف _ مدل WS101

تصفیه آب خانگی تک مرحله ای رومیزی واترسیف _ مدل WS101

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتردستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط