حذف آرسنیک موجود در آب با استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

حذف آرسنیک موجود در آب با استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

آرسنیک یکی از عناصر طبیعی است که جز نیمه فلزات قرار دارد و کاملا بدون طعم و بو می باشد. این عنصر شیمیایی از ذخایر طبیعی زمین و همچنین فعالیت های کشاورزی و صنعتی وارد منابع آب می شود و منجر با افت شدید کیفیت منابع آب سالم خواهد شد.

البته این عنصر در سنگ و خاک نیز وجود دارد و ممکن است در اثر آتشفشان و یا آتش سوزی جنگل ها و فرسایش سنگ ها به محیط زیست و منابع آب وارد شود.

آرسنیک عموما در آب آشامیدنی که از منابع زیر زمینی بدست می آید بیشتر از منابع آب سطحی مانند دریاچه ها و رودخانه ها دیده می شود.

قرار گرفتن در معرض این عنصر خطرناک، دو اثر کوتاه مدت و بلند مدت را در بر دارد. اثرات کوتاه مدت عموما پس از چند روز رخ می دهند و اثرات مزمن و طولانی مدت ممکن است پس از چند سال رخ بدهند.

آرسنیک موجود در آب آشامیدنی احتمال ابتلا به سرطان مثانه، ریه و پوست را بالاتر می برد و همچنین منجر به نقص در تولد نوزاد می شود. از دیگر اثرات غیر سرطانی این ماده شیمیایی می توان حالت تهوع، بی حسی دست و پاها و تغییر رنگ پوست و اسهال و استفراغ را نام برد.

دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف جزء معدود دستگاه هایی هستند که می توانند با دقت بسیار بالا کلیه عنصرهای آرسنیک موجود در آب را حذف کنند.

در واقع این دستگاه ها می توانند آب حاوی 160 ppm آرسنیک را کاملا تصفیه کنند و این ماده خطرناک و سمی را از آب حذف کنند.

بنابراین پیشنهاد می شود اگر به سلامتی خود و خانوداه اهمیت می دهید، استفاده از یک دستگاه تصفیه آب خانگی اصل و با کیفیت را جزء اولویت های خود قرار دهید.

حذف آرسنیک موجود در آب با استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

حذف آرسنیک موجود در آب با استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط