دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 500 گالنی واتر سیفWater Safe

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 500 گالنی واتر سیفWater Safe  :

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی واتر سیف محصول یک شرکت کانادایی و مونتاژ تایوان بوده که این شرکت از برندهای شناخته شده و معتبر دنیا در زمینه تولید و عرضه دستگاه های تصفیه آب محسوب می شود و نوع خانگی و نیمه صنعتی دستگاه ها را عرضه می کند .
به طور کلی دستگاه های نیمه صنعتی از جمله نیمه صنعتی واتر سیف برای مکان هایی مناسب هستند که مصارف روزانه آب آنها بیشتر از حد معمول است مانند بیمارستان ها ، کارخانه ها ، رستوران ها و سایر مکان های پرمصرف

دستگاه های نیمه صنعتی water safe با ظرفیت گالن های 300 تا 600 گالن وجود دارند و در اکثر موارد از فیلتر ممبران 100 گالنی استفاده می کنند ، این دستگاه ها برخلاف دستگاه های خانگی دارای چند فیلتر ممبران هستند که ظرفیت گالن آن نیز با توجه به تعداد ممبران مشخص می شود.

حال به توضیح بیشتر در مورد دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 500 گالنی واتر سیف می پردازیم.

این دستگاه مانند دیگر دستگاه های تصفیه در سه مرحله اول عملیات پیش تصفیه را انجام داده و آب را برای ورود به ممبران آماده می کنند .

دارای 5 عدد فیلتر ممبران است و در آخر یک فیلتر پست کربن قرار دارد .

اندازه ی فیلترهای مورد استفاده در این دستگاه 20 اینچ اسلیم است . همچنین هوزینگ ها نیز 20 اینچی می باشند.

ظرفیت تولید آب 1500 لیتر در طول شبانه روز است.

مراحل فیلتراسیون دستگاه نیمه صنعتی واتر سیف :

  • مرحله اول فیلتر الیافی یا pp
  • مرحله دوم فیلتر کربن اکتیو گرانول یا UDF
  • مرحله سوم فیلتر کربن بلاک یا CTO
  • مرحله ی چهارم تا هشتم فیلتر ممبران 100 گالنی فیلمتک
  • مرحله آخر فیلتر پست کربن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا ارائه دهنده انواع دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی با بهترین برندها از جمله سافت واتر، واتر تک، c.c.k، شورآکوا، لونا واتر و دیگر برندها می باشد.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 500 گالنی واتر سیفWATER SAFE

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 500 گالنی واتر سیفWATER SAFE

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط