رایج ترین مشکلات براکت دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

رایج ترین مشکلات براکت دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

رایج ترین مشکلات براکت دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

براکت، پایه یا شاسی یکی از قطعات اصلی دستگاه تصفیه آب است که به همراه تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف می آید.

براکت می تواند از نوع پایه دار و یا بدون پایه باشد اما رایج ترین نوع آن که در سیستم های واتر سیف به کار برده می شود از نوع پایه دار می باشد.

براکت ها عموما از جنس فلز هستند اما در اغلب موارد پوششی ضد زنگ بر روی آن قرار می گیرد که سبب بالاتر رفتن طول عمر براکت و مقاومت در برابر رطوبت می شود.

البته براکت ها می توانند از جنس گالوانیزه و یا فایبر گلاس نیز باشند.
یکی از رایج ترین اشکالاتی که در براکت ها دیده می شود پوسیدگی پایه براکت ها است.

معمولا براکت ها پس از 5-6 سال استفاده دچار پوسیدگی می شوند و در صورتی که دستگاه تصفیه آب مشکلاتی از قبیل چکه کردن آب و نشتی داشته باشد، پوسیدگی و زنگ زدن براکت زودتر اتفاق می افتد.

البته براکتی که دچار زنگ زدگی و پوسیدگی می شود تاثیری در روند تولید آب تصفیه شده به وجود نمی آورد بلکه تنها ظاهر زیبای دستگاه از بین رفته و دستگاه تصفیه آب نمای نامناسبی پیدا می کند.

البته پوسیدگی براکت می تواند مشکلاتی را جهت بهداشت دستگاه به وجود بیاورد و بهتر است در این مواقع تعویض شود.

حتی براکت های گالوانیزه که خاصیت ضد زنگی نیز دارند با اینکه دچار زنگ زدگی نمی شوند و معمولا در مناطقی استفاده می شوند که رطوبت هوا بالا است، اما باز هم در برخی موارد دیده شده است که بر روی بدنه آنها پوسته هایی ایجاد شده است.

شکستن براکت های پلاستیکی و حتی براکت های فلزی که کیفیت پایینی دارند می تواند سبب بروز لرزش و ایجاد صدا هنگام شروع کار دستگاه شود.

رایج ترین مشکلات براکت دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف
رایج ترین مشکلات براکت دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱