رفع مشکل بوی ناخوشایند آب در دستگاه تصفیه آب واتر سیف

رفع مشکل بوی ناخوشایند آب در دستگاه تصفیه آب واتر سیف

برای رفع بوی ناخوشایند آب در دستگاه تصفیه باید مراحل زیر را انجام دهید:

مرحله اول:

دستگاه را خاموش کنید و از برق بکشید. آب داخل مخزن دستگاه را خالی کنید. اگر آب به طور کامل خارج نشد می تواند یکی از عوامل تولید بوی بد باشد.

ممکن است هوای فشرده داخل آن کم شده باشد که در این صورت باید با یک تلمبه دستی هوا به داخل آن تزریق کنید. روی مخازن استاندارد معمولا یک برچسب مشخصات فنی و حد مجاز هوای داخل مخزن را ذکر کرده است.

مرحله دوم:

شیر خروجی مخزن را ببندید تا آب مستقیم از فیلترها به شیر برداشت برود اگر مشکل حل شد یعنی مشکل از مخزن است اما در صورتی که مشکل رفع نشد باید تمام فیلترها به ترتیب چک شوند.

اگر مشکل از مخزن باشد باید مخزن یا تعویض شود و یا شستشو داده شود. برای شستن مخزن می توانید از آب و سرکه استفاده کنید تا بوی بد آن از بین برود برای انجام این کار با استفاده از موتور آب را چند بار با فشار وارد مخزن کنید و سپس تخلیه نماید.

مرحله سوم:

در این مرحله باید فیلترها را به ترتیب خارج کنید. برای انجام این کار باید ابتدا یک اتصال مستقیم از قسمت خروجی آب تصفیه شده ممبران به شیر برداشت انجام دهید.

به این ترتیب آب از فیلترهای پست کربن، مینرال، قلیایی و یووی عبور نمی کند اگر بوی بد آب همچنان وجود داشت فیلترهای بعد از ممبران را تعویض نماید.

مرحله چهارم:

اگر تمام موارد بالا را انجام دادید و بوی بد آب همچنان باقی مانده بود فیلترهای پیش تصفیه را بررسی کنید. برای این کار ابتدا آب ورودی به دستگاه را قطع کنید. سپس برق دستگاه را قطع کنید و فیلترها را باز کنید و یکی یکی آن ها را بو کنید اگر منبع بو را پیدا کردید آن را تعویض کنید.

رفع مشکل بوی ناخوشایند آب در دستگاه تصفیه آب واتر سیف

رفع مشکل بوی ناخوشایند آب در دستگاه تصفیه آب واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط