زانویی دو سر فیتینگی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

زانویی دو سر فیتینگی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف از محل شروع نصب دستگاه تا انتهای مسیر جریان آب تصفیه شده از اتصالات مختلف در دستگاه استفاده می شود.

اتصالات انواع متنوعی دارند و هر کدام از آنها برای کاربرد خاصی در دستگاه استفاده می شوند. اتصالات زانویی یکی از انواع پر مصرف اتصالات در دستگاه هستند که در بسیاری از قطعات به کار برده می شوند.

زانویی دو سر فیتینگی از پرکاربردترین اتصالات است که در دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس و یا الترافیلتراسیون به کار برده می شود.

این اتصال می تواند هر دو سر شیلنگ تصفیه آب خانگی را با هم متصل کند و در عین حال و همزمان زاویه ای 90 درجه ایجاد نماید.

زانویی دو سر فیتینگی با نام های مختلفی چون زانویی فیتینگی، زانویی یک چهارم فیتینگی به یک چهارم فیتینگی و رابط شیلنگ زانویی نام برده می شود.

این اتصال دارای دو خروجی است، هر دو خروجی ها مشابه با یکدیگر هستند و هر دو آنها دارای خروجی 1.4 اینچ فیتینگی هستند که می توان شیلنگ تصفیه آب خانگی با همین قطر را و یا هر نوع رابط میله ای با همین قطر را به اتصال متصل کرد.

از کاربردهای زانویی دو سرفیتینگی در مواقعی است که بخواهیم 2 شیلنگ تصفیه آب خانگی و با اتصال میله ای را به هم وصل کنیم.

بدین ترتیبت از این اتصال می توان به عنوان رابط شیلنگ نیز استفاده کرد. علاوه بر این، زانویی دو سر فیتینگی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف به جهت تغییر مسیر شیلنگ تصفیه آب نیز در سیستم مورد استفاده قرار می گیرد.

زانویی دو سر فیتینگی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

زانویی دو سر فیتینگی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط