زانو دو سر فیتینگی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

زانو دو سر فیتینگی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

اتصالات نقش مهمی در دستگاه های تصفیه آب خانگی دارند و از آنها از ابتدای شروع نصب دستگاه تا انتهای برداشت آب تصفیه شده استفاده می کنند.

اتصالات انواع بسیار مختلفی دارند و از آنها برای کاربرد های مختلف استفاده می کنند.

زانوها از انواع پرکاربرد اتصالات هستند که خود به انواع زانو ممبران، زانو پمپ، زانو سوپاپ دار، زانو دو سر فیتینگی، زانو دو سر مهره ای و یک سر فیتینگی و یک سر مهره ای تقسیم می شوند و در دستگاه مورد استفاده قرار می گیرند.

زانو دو سر فیتینگی خانگی یکی از اتصالات بسیار پرکاربرد در دستگاه است که می توان با استفاده از آن دو سر شیلنگ تصفیه آب را به هم متصل کرد و همزمان زاویه 90 درجه ایجاد کرد.

زانو دو سر فیتینگی با نام های مختلف دیگری نیز مانند رابط شیلنگ و زانو یک چهارم فیتینگی به یک چهارم فیتینگی نام برده می شود.

زانو های دو سر فیتینگی دارای دو خروجی هستند، هر دو این خروجی ها با قطر 1.4 اینچ فیتینگی وبا قابلیت اتصال شیلنگ تصفیه آب و هر نوع اتصالی که دارای رابط میله ای 1.4 اینچ باشد قابلیت استفاده دارد.

هر دو سر این اتصال دارای فیتینگی است که می توان با استفاده از آن 2 شیلنگ تصفیه آب خانگی و یا اتصال میله ای را به هم متصل نمود.

بدین ترتیب از این اتصال می توان به عنوان رابط شیلنگ نیز استفاده کرد. علاوه بر این از اتصال زانویی دو سر فیتینگی می توان به جهت تغییر مسیر شیلنگ دردستگاه استفاده کرد.

زانو دو سر فیتینگی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

زانو دو سر فیتینگی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط