زمان تعویض فیلتر آنتی باکتریال در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

زمان تعویض فیلتر آنتی باکتریال در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

در صورتی که علاقه مند به تعویض فیلترهای تصفیه آب در منزل هستید و شناخت کافی در ارتباط با دستگاه های تصفیه آب خانگی دارید می توانید فیلترهای دستگاه را در خانه تعویض کنید.

فیلتر آنتی باکتریال یکی از فیلترهایی است که در برخی از دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف در آخرین مرحله از دستگاه مورد استفاده قرار می گیرند.

فیلتر آنتی باکتریال با عنوان فیلتر نانو سیلور، فیلتر نقره و فیلتر ضد باکتری نیز شناخته می شود.

این فیلتر جزء فیلترهای اصلی و ضروری دستگاه تصفیه آب به حساب نمی آید اما می توانید این فیلتر را برای ارتقاء سطح کیفیت آب استفاده کنید.

این فیلتر برای تصفیه آب از نقره استفاده می کند و نقره به صورت لایه ای نازک در می آید و با قدرت و دقت بالا آب را استریل می کند.

فیلتر آنتی باکتریال همانند سایر فیلترهای تصفیه آب طول عمری محدود دارد، اما زمان تعویض فیلتر آنتی باکتریال در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف به این بستگی دارد که کدام یک از فیلترها نقره اندود شده اند.

علاوه بر این زمان تعویض این فیلتر بسته به سختی آب و میزان مصرف آب متغیر خواهد بود.

می توان گفت با توجه به اینکه کدام یک از فیلترهای الیافی، کربن فعال گرانول، کربن بلاک یا پست کربن نقره اندود شده اند.

زمان تعویض این فیلتر نیز متفاوت خواهد بود. به عنوان نمونه اگر فیلتر مصرفی شما پست کربن آنتی باکتریال باشد، باید هر سال یک بار فیلتر را تعویض کنید.

در این حالت علاوه بر اینکه دانه های کربن اشباع شده اند، بلکه نقره نیز پس از مدتی خاصیت میکروب کشی خود را از دست داده است.

زمان تعویض فیلتر آنتی باکتریال در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

زمان تعویض فیلتر آنتی باکتریال در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط