ساختار شیر برداشت دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

ساختار شیر برداشت دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

شیر برداشت معمولا تنها قطعه از دستگاه تصفیه آب خانگی زیر سینکی است که در معرض دید قرار دارد، پس باید از نظر ظاهری مناسب و زیبا باشد.

اما علاوه بر زیبایی جنس شیر برداشت در عملکرد آن بسیار مهم است، زیرا اگر از آلیاژهای بدون کیفیت و نامرغوب ساخته شده باشد، دچار زنگ زدگی و مشکلاتی از قبیل چکه کردن می شود.

قطعاتی که در شیر برداشت به کار برده می شود عموما قابلیت تعویض دارند، یکی از این قطعات پر مصرف مغزی شیر بردشت است که در بخش پشتی اهرم شیر قرار می گیرد.

خود مغزی دارای دو صفحه سرامیکی می باشد که به صورت موازی بر روی یکدیگر قرار گرفته اند، با چرخش اهرم هر دو سوراخ این صفحات سرامیکی روی هم قرار می گیرند و آب از شیر خارج می شود.

بدنه اصلی، بیشترین قسمت از شیر برداشت را به خود اختصاص داده است، این بدنه می تواند در انواع مختلفی چون عصایی و یا گردن قویی ساخته شود. در انتهای این بدنه محل خروج آب از شیر برداشت قرار گرفته است.

فلکه از دیگر اجزاء شیر برداشت است که با توجه به ساختار آن شیرهای برداشت در انواع مختلفی دسته بندی می شوند، فلکه شیر می تواند از نوع اهرمی کوتاه یا بلند و یا ستاره ای باشد.

تمامی موارد فوق بخشی از شیر برداشت هستند که در بخش بالایی سینک ظرفشویی یا کابینت قرار می گیرند.

اما در قسمت زیرین سینک نیز بخشی از شیر برداشت وجود دارد. این لوله از نظر ارتفاع متغیر است و می تواند کوتاه یا بلند باشد.

با استفاده از لوله می توان شیلنگ تصفیه را به شیر برداشت ارتباط داد و در واقع ورودی آب تصفیه شده به شیر برداشت از این بخش است.

ساختار شیر برداشت دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

ساختار شیر برداشت دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط