ساختار مخازن ذخیره دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

ساختار مخازن ذخیره دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

ساختار مخازن ذخیره دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف
مخازن در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس واتر سیف وظیفه دارند تا آب کافی را در خود ذخیره کنند و در واقع لازم با فشار و کیفیت اولیه در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

مخازن ذخیره تحت فشار هستند و از نظر ابعاد در حجم های مختلف از 2 تا 5 گالن تولید می شوند.

تحت فشار بودن مخازن ذخیره بدین معناست که در مخازن بخشی به عنوان محل ذخیره هوا قرار گرفته است.

هوای مخازن عموما در بخش پایینی ذخیره شده و به واسطه دیافراگم از بخش بالا که محل ذخیره آب است جدا می شود.

فشار باد مخزن از طریق دیافراگم به آب وارد می شود و باعث می شود تا آب از مخزن با فشار مناسب خارج شود، البته تنظیم فشار هوای مخزن در فشار آب خروجی بسیار تاثیر گذار است.

این مخازن دارای شیری هستند که معمولا در قسمت بالای مخزن قرار می گیرد و برای کنترل ورود و خروج آب به مخزن به کار برده می شود. در واقع در بالای مخزن رزوه ای از جنس استیل یا پلاستیک قرار گرفته است که محل نصب این شیر می باشد. شیر مخزن به صورت کلی در دو حالت باز و یا بسته قرار می گیرد.

در بخش زیرین مخزن پیچی وجود دارد که جهت تنظیم باد مخزن مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از این پیچ می توان مخزن ذخیره را از نظر سلامت چک کرد.

برای این کار می توانید ابزاری تیز مانند سوزن را در والف پیچ به سمت داخل فشار دهید، در صورتی که آب از آن خارج شود دیافراگم مخزن پاره شده است و مخزن به هیچ عنوان قابلیت استفاده ندارد.

اما اگر هوا خارج شود، مخزن سالم است و می توانید با تنظیم باد مخزن مجددا از آن استفاده کنید.

ساختار مخازن ذخیره دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف
ساختار مخازن ذخیره دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱