ساختار پمپ و کلگی تصفیه آب خانگی واتر سیف watersafe

ساختار پمپ و کلگی تصفیه آب خانگی واتر سیف watersafe

ساختار پمپ و کلگی تصفیه آب خانگی واتر سیف watersafe

پمپ یکی از واحدهای اصلی در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس است که وظیفه تامین فشار آب برای ورود به ممبران و تکمیل فرآیند اسمز معکوس را دارد.

بدون وجود پمپ فرآیند اسمز معکوس شکل نمی گیرد و فرآیند تصفیه آب انجام نمی شود، به همین دلیل استفاده از یک پمپ تصفیه آب با کیفیت و سالم برای بالاتر بردن راندمان دستگاه لازم و ضروری است.

پمپ های تصفیه به صورت دو تکه طراحی شده اند و این پمپ ها حالت دورانی و موجی شکل را به آب وارد می کنند و سبب بالاتر رفتن فشار آب تا 125 psi می شوند.

البته فشار 125 psi برای پمپ های تصفیه آب خانگی بالاترین فشار وارد شده از سوی پمپ است و این مقدار در پمپ های نیمه صنعتی و صنعتی افزایش پیدا می کند.

پمپ تصفیه آب خانگی دارای دو بخش کلگی و بدنه است. کلگی پمپ خود از دو بخش تشکیل شده است که این دو بخش بوسیله دیافراگم از یکدیگر جدا شده اند.

در قسمت پایینی کلگی یک بلبرینگ به صورت خارج از مرکز قرار داده شده است و این بخش به شفت موتور تصفیه وصل شده است.

اساس کار کلگی پمپ بر اساس حالت دورانی آن می باشد و این حرکت سبب ایجاد کشش در دیافراگم می شود و در نهایت منجر به چرخش آب در کلگی پمپ می شود. در واقع صفحه دیافراگم به فشار آب شدت می دهد و این قطعه به صورت مکانیکی عمل می کند.

کلگی پمپ دارای ورودی 1.4 اینچی و خروجی 1.4 اینچی برای شیلنگ های تصفیه آب خانگی است.

در قسمت زیرین پمپ بدنه ای معمولا از جنس آلومینیوم وجود دارد که درون آن یک بخش متحرک با 3 برآمدگی قرار گرفته است که دیافراگم با ایجاد فشار بالای آب، سبب ایجاد حرکات موج دار آب می شود. علاوه بر آن سه فنر نیز در قسمت بالایی کلگی قرار گرفته است که وظیفه کنترل آب را بر عهده دارد.

ساختار پمپ و کلگی تصفیه آب خانگی واتر سیف watersafe
ساختار پمپ و کلگی تصفیه آب خانگی واتر سیف watersafe

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

  • untils9b