سه راهی استیل در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

سه راهی استیل در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

سه راهی استیل در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف (water safe) یکی از پر فروش ترین دستگاه تصفیه آب خانگی می باشند که در سراسر جهان به فروش می رسند.

این کمپانی با استفاده از به روزترین متدهای دنیا و با بهره گیری از مواد اولیه بسیار مرغوب اقدام به ساخت دستگاه های تصفیه آب خانگی می نماید که از نظر کیفی مورد تایید استانداردهای جهانی قرار گرفته اند و همواره مورد رضایت مصرف کننده قرار دارند.

این دستگاه در تمامی موارد از لوله کشی آب شهری انشعاب می گیرد. در واقع تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی از آب ورودی به منازل تغذیه می شوند.

برای نصب دستگاه های تصفیه آب خانگی دسترسی آسان به لوله کشی آب بسیار مهم است. همچنین برای گرفتن خروجی دیگر از لوله کشی آب شهری وجود تجهیزاتی ضروری است.

سه راهی استیل یکی از تجهیزاتی است که برای نصب تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف ضروری می باشد. سه راهی استیل از ترکیب آلیاژهای مختلفی ساخته می شود و مقاومت و کیفیت آن برای استفاده در سیستم تصفیه موثر است.

سه راهی استیل واترسیف برای انشعاب گرفتن از لوله کشی آب شهری مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع این سه راهی دارای سه خروجی است که یکی از آنها برای تامین آب دستگاه تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرد.

سه راهی استیل به لوله های 1.2 اینچی لوله کشی های شهری استفاده می شود و شیر آب ورودی دستگاه به آن متصل می گردد.

برای اتصال این قطعه ابتدا محل نصب رزوه ها را با استفاده از نوار تفلون عایق بندی کنید تا احتمال نشتی آب از سه راهی کاهش پیدا کند.

سه راهی استیل در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف ازبهترین آلیاژ و با کیفیت بالا ساخته شده است.

سه راهی استیل در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف
سه راهی استیل در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱