سه راهی فیتینگی 7 در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

سه راهی فیتینگی 7 در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف اتصالات بسیار مختلفی به کار برده می شود که هر کدام وظیفه خاصی در دستگاه دارند.

اتصالات عموما از جنس پلاستیک پلی پروپیلن ساخته می شوند، البته اتصالاتی که در ابتدای دستگاه برای گرفتن انشعاب از لوله کشی آب شهری مورد استفاده قرار می گیرند عموما از جنس استیل هستند.

سه راه فیتینگی 7 یکی از اتصالات سریع است که می توان از آن در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف استفاده کرد.

 این اتصال شبیه به عدد 7 است و هر سه خروجی به کار برده شده در آن دارای فیتینگ می باشد و قابلیت نصب شیلنگ تصفیه آب خانگی دارد.

 در واقع این اتصال تقریبا مشابه با سه راه سه سر فیتینگی است با این تفاوت که دو انشعاب این سه راهی با یکدیگر هم مسیر و یا هم جهت هستند و در کنار یکدیگر قرار گرفته اند.

هر سه خروجی از این سه راهی دارای قطر 1.4 اینچ است و با قابلیت نصب شیلنگ تصفیه آب خانگی با قطر 1.4 اینچ به کار برده می شود. البته علاوه بر شیلنگ می توان هر گونه رابط میله ای 1.4 اینچی را نیز به این اتصال وصل کرد.

از کاربرد های اتصال سه راهی فیتینگی7 در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف در مواقعی است که لازم باشد یک انشعاب هم جهت از شیلنگ تصفیه آب خانگی گرفته شود.

در واقع این اتصال می تواند جریان آب را به دو قسمت مساوی تقسیم کند و یا اینکه دو جریان آب هم جهت را با یکدیگر ادغام نماید.

سه راهی فیتینگی 7 در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

سه راهی فیتینگی 7 در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط