شیر تنظیم فشار هوای مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

شیر تنظیم فشار هوای مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

شیر تنظیم فشار هوای مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس واتر سیف برای ذخیره آب از مخازن تحت فشاری استفاده می کنند که می تواند از جنس پلاستیک یا استیل باشد.

مخازن تحت فشار از نظر ساختاری و عملکرد سیستمی مشابهت دارند و تنها تفاوت آنها جنس بدنه داخلی و خارجی و ظرفیت و حجم مخزن است.

مخازن ذخیره درون خود دارای حجم معینی از هوا هستند و وجود هوا و فشار استاندارد آن سبب خروجی آب از مخزن و رسیدن به شیر برداشت می شود.

هوای درون مخزن به واسطه وجود قطعه ای پلاستیکی به دیافراگم از آب تصفیه شده جدا می شود و هوا در قسمت زیرین مخزن قرار گرفته است.

دقیقا در زیر مخازن تصفیه شیری وجود دارد که برای تنظیم فشار هوا مورد استفاده قرار می گیرد.

دقت داشته باشید که شیر دیگری بر بدنه مخزن نصب شده است که تنها برای کنترل ورود و خروج آب به کار برده می شود و ارتباطی با شیر تنظیم هوا ندارد.

همان گونه که گفته شد شیر تنظیم هوا معمولا در زیر مخزن نصب می شود و اصلی ترین و تنهاترین کاربرد آن تنظیم فشار هوای درون مخزن است.

زیرا اگر هوای مخزن از حد لازم کمتر باشد آب با حجم بیشتری درون مخزن ذخیره خواهد شد اما فشار آب از شیر برداشت کم خواهد شد به همین دلیل در این مواقع می توان با اضافه کردن هوا از طریق شیر تنظیم فشار هوای مخزن توسط تلمبه این فشار را تنظیم کرد.

در مواقعی که فشار هوای مخزن از حد معمول بیشتر باشد، با اینکه فشار آب از شیر برداشت افزایش خواهد یافت اما از طرفی حجم آب ذخیره شده درون مخزن کم خواهد شد.

به همین دلیل در این زمان می توان با استفاده از اشیاء نوک تیز مانند سوزن و از طریق شیر تنظیم فشار هوا، هوای اضافی درون مخزن را تخلیه کرد.

شیر تنظیم فشار هوای مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱