ضروری ترین فیلترهای دستگاه تصفیه آب واتر سیف water safe

ضروری ترین فیلترهای دستگاه تصفیه آب واتر سیف water safe

ضروری ترین فیلترهای دستگاه تصفیه آب واتر سیف water safe 

با ورود پساب ها و فاضلاب های شیمیایی ناشی از صنایع، منابع آب دچار آلودگی هایی شده اند که در طول زمان اثرات ناگواری را بر سلامتی افراد خواهند گذاشت. به همین دلیل وجود دستگاه تصفیه آب در منازل بسیار ضرورت دارد. البته استفاده از دستگاه تصفیه آبی که با کیفیت است و فیلتراسیون آن از دقت بالایی برخوردار باشد بسیار حائز اهمیت است. که دستگاه تصفیه آب واتر سیف (water safe) یکی از این دستگاه های باکیفیت است. این دستگاه دارای یکسری فیلترهای ضروری است که باعث تصفیه آب ورودی می شوند. این فیلترها عبارتند از :

فیلتر الیافی :

فیلتر الیافی در اولین مرحله از سیستم اسمز معکوس قرار می گیرد و یکی از مهم ترین مراحل پیش تصفیه آب را برعهده دارد. این فیلتر با دقت 1 و یا 5 میکرون توان حذف ناخالصی های معلق و نامحلول موجود در آب را دارد.

فیلتر کربن اکتیو گرانول :

فیلتر کربن اکتیو گرانول و یا کربن پودری نیز معمولا در دومین مرحله از سیستم قرار می گیرد و به عنوان پیش تصفیه مزه، طعم، بو و رنگ نامطبوع آب را از بین می برد. فیلتر کربن پودری اگر بر پایه گیاهی باشد از قدرت جذب بالایی برخوردار می باشد.

فیلتر کربن بلاک :

فیلتر کربن بلاک نیز آخرین مرحله از پیش تصفیه به شمار می آید و با تکمیل فیلتراسیون مرحله دوم ،آب را برای ورود به فیلتر ممبران آماده می سازد.

فیلتر ممبران :

اصلی ترین فیلتر در سیستم اسمز معکوس فیلتر ممبران است. فیلتر ممبران با دقت بسیار بالایی تا حتی 0.0001 میکرون قادر است تمامی املاح مضر نظیر نیتریت، نیترات، ویروس ها و میکروارگانیسم های موجود در آب را حذف کند.

فیلتر پست کربن :

فیلتر پست کربن معمولا بعد از فیلتر ممبران قرار می گیرد و آبی را که در مخزن تصفیه به مدت طولانی ذخیره شده است تصفیه کرده و سبب بهبود طعم و مزه آن می شود.

فیلتر مینرال :

آب باگذر از فیلتر ممبران تقریبا تمامی آلاینده های مضر و همچنین مفید خود را از دست می دهد و به آب خالص تبدیل می گردد. فیلتر مینرال با افزودن مواد معدنی مفید نظیر کلسیم، سدیم و منیزیم علاوه بر این که آب را دارای خواص فراوانی می کند بلکه در طعم و مزه آن بهبود ایجاد می کند.

ضروری ترین فیلترهای دستگاه تصفیه آب واتر سیف water safe
ضروری ترین فیلترهای دستگاه تصفیه آب واتر سیف water safe

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱