ظرفیت اسمی و عملی آب تولیدی از دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

ظرفیت اسمی و عملی آب تولیدی از دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

دستگاه های تصفیه آب خانگی واترسیف (water safe) جزء محدود دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس هستند که تمامی ویژگی های یک دستگاه کامل و با کیفیت را دارند.

این کمپانی در ساخت محصولات خود از متریال درجه یک استفاده کرده است و به همین دلیل محصولات تصفیه آب واتر سیف جزء پرفروش ترین محصولات در بازار می باشند و همواره مورد رضایت مصرف کنندگان قرار داشته است.

بسیاری از خریدارن دستگاه تصفیه آب، در ارتباط با میزان آب تولیدی از دستگاه سوالاتی دارند و مایل هستند تا بدانند در طول شبانه روز دستگاه تصفیه آب چه مقدار آب تصفیه شده تولید خواهد کرد.

توان تولید آب تصفیه شده از دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس عموما بر واحد گالن بیان می شوند. سیستم های واترسیف در اغلب موارد ظرفیت تولید 50 گالن یا 75 گالن آب را دارند.

در واقع می توان گفت حداقل میزان آب تولیدی توسط دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس تا 50 گالن یا 185 لیتر است.

البته این مقادیر ظرفیت اسمی دستگاه هستند و توان تولیدی آب با ظرفیت اسمی متفاوت است.

البته ممکن است میزان آب تصفیه شده تقریبا با ظرفیت اسمی دستگاه برابر باشد اما در اغلب موارد عوامل مختلفی چون دمای آب، مدت زمان استفاده از ممبران، نوع آلاینده های موجود در آب ورودی، کیفیت پمپ، طول عمر سایر فیلترهای تصفیه و ظرفیت محدود کننده فاضلاب باعث می شود تا حدودا 75% از ظرفیت اسمی دستگاه به توان عملی تولید تصفیه آب منجر شود.

یعنی یک ممبران 50 گالن در دستگاه تصفیه آب با توجه به تغییرات فوق ممکن است روزانه حدودا 140 لیتر آب تولید کند.

این نسبت در سایر ممبران های 60 گالن، 75 گالن و 80 گالن نیز صدق می کند.

ظرفیت اسمی و عملی آب تولیدی از دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

ظرفیت اسمی و عملی آب تولیدی از دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط