علت افت کیفیت آب خروجی از دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

علت افت کیفیت آب خروجی از دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف
در صورتی که سختی آب خروجی از دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس واتر سیف از 120 ppm بالاتر برود و یا آب خروجی از دستگاه به طور چشمگیری افت کیفیت داشته باشد و جوشاندن آب تصفیه شده منجر به ایجاد رسوب شود نشان از بروز مشکل در دستگاه می دهد و بدین معناست بخشی از دستگاه تصفیه آب دچار مشکل شده است.
عوامل بسیار مختلفی منجر به افت کیفیت آب خروجی از دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف می شوند، در ادامه به بررسی برخی از این موارد می پردازیم.
فیلترهایی که در مراحل انتهایی دستگاه نصب می شوند همانند فیلتر پست کربن یا مینرال نقش مهمی در تعیین کیفیت آب خروجی از دستگاه دارند. در صورتی که این فیلترها به موقع تعویض نشوند و یا از نوع با کیفیت آنها در سیستم استفاده نشود ممکن است باعث شوند تا آب خروجی از دستگاه طعم و مزه نامطبوعی داشته باشد.
بیشترین وظیفه و بار تصفیه آب در دستگاه های تصفیه آب RO بر عهده ممبران است. اگر فیلتر ممبران دچار مشکلاتی از قبیل گرفتگی یا پارگی شود، کیفیت آب خروجی از دستگاه بسیار افت پیدا می کند.
خرابی شیر میکس و یا عدم تنظیم اصولی آن باعث می شود تا آب تصفیه نشده وارد خروجی از آب شیر شود و سبب بالاتر رفتن میزان املاح موجود در آب می شود.
کیفیت پایین مخزن ذخیره می تواند در کیفیت آب خروجی از دستگاه تاثیر داشته باشد، از آنجایی که آب خالص ممکن است ساعت ها درون مخزن ذخیره بماند اگر لایه داخلی مخزن به دلیل عدم تعویض فیلترها و عدم سرویس دچار تشکیل لایه های رسوبی و آلودگی شده باشد، می تواند منجر به افت کیفیت آب خروجی از دستگاه شود.

علت افت کیفیت آب خروجی از دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

علت افت کیفیت آب خروجی از دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط