علت خرابی شیر برداشت در دستگاه تصفیه آب واتر سیف

علت خرابی شیر برداشت در دستگاه تصفیه آب واتر سیف

شیر برداشت ممکن است در اثر استفاده نادرست و یا در طولانی مدت خراب شود. بنابراین هنگام استفاده از شیر برداشت باید نکاتی را رعایت فرماید. یکی از راهکارهای جلوگیری از خراب شدن شیر برداشت خرید یک شیر باکیفیت می باشد.

برخی از مشکلاتی که ممکن است برای شیر تصفیه پیش بیاید عبارت اند از:

چکه کردن شیر برداشت:

هنگامی که شیر برداشت چکه کند باعث کم شدن فشار داخل مخزن می شود و دستگاه دوباره روشن می شود بنابراین دستگاه به طور مکرر روشن و خاموش می شود که باعث استهلاک قطعات دستگاه می شود.

هنگامی که شیر برداشت چکه کند احتمالا مغزی شیر برداشت تصفیه آب خراب شده است و باید مغزی شیر برداشت تعویض شود.

مغزی شیر برداشت:

بیشتر دستگاه های تصفیه آب دارای شیر برداشت می باشند که معمولا کوچک می باشد. اگر آب دارای سختی زیادی باشد باعث خرابی شیر برداشت می شود. اگر فیلترهای تصفیه آب را به موقع تعویض نکنید باعث چکه کردن و نشتی شیر برداشت می شود.

اگر شیر تصفیه آب خراب شده باشد باید مغزی آن را عوض کنید. معمولا اکثر مغزی شیرهای برداشت قابل تعویض می باشند اما در برخی از مدل ها نیز قابل تعویض نیستند و کل شیر باید تعویض شوند.

ایجاد رسوب در شیر دستگاه:

علت دیگر خرابی شیر تصفیه آب که در روند تصفیه آب باعث ایجاد مشکل نمی شود ایجاد رسوب در عملک شیر برداشت می باشد که ظاهر شیر را خراب می کند. در صورت بروز این مشکل می توانید با مواد جرم گیر شیر را تمیز کنید.

شکستگی عملک شیر برداشت:

شکستگی در عملک از دیگر موارد خرابی شیر برداشت می باشد که به علت ایجاد رسوب ایجاد می شود. با شکستگی این قطعه برداشت آب دچار مشکل می شود و باید کل شیر برداشت تعویض شود.

نشتی آب از عملک شیر برداشت:

این مشکل می تواند به علت  خراب شدن اورینگ ها باشد و راه حل آن تعویض اورینگ ها می باشد.

علت خرابی شیر برداشت در دستگاه تصفیه آب واتر سیف

علت خرابی شیر برداشت در دستگاه تصفیه آب واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط