عملکرد اصلی فیلتر UV در دستگاه واتر سیف

عملکرد اصلی فیلتر UV در دستگاه واتر سیف

مفیدترین روش برای ضد عفونی باکتری ها از آب تصفیه آب ماوراء بنفش توسط فیلتر یو وی است. پرتوهای فرابنفش (UV) به میکروب های بیماری زای مضر در آب نفوذ می کنند و با حمله به هسته ژنتیکی آنها (DNA) میکروارگانیسم های بیماری زا را نابود می کنند و مانع از توانایی تولید مثل آنها می شود.

ضدعفونی کردن آب با نور ماوراء بنفش بسیار ساده، موثر و از نظر محیط زیست بی خطر است. سیستم های UV (یو وی) 99.99% میکروارگانیسم های مضر را از بین می برد و بدون اینکه مواد شیمیایی به آب اضافه نماید و یا تغییر طعم و بو آب ایجاد نماید آن را تصفیه می کند. فیلتر آب UV با اشکال مختلف تصفیه مانند سیستم اسمز معکوس با فیلترهای کربن بلاک استفاده می شود.

از ویژگی های فیلتر UV واتر سیف این است که این فیلتر UV قدرتمندترین ویروس ها، کولیفرم ها، E.Coli، باکتری ها، میکرو ارگانیسم ها، جلبک ها و موارد دیگر را از بین می برد.

همچنین عقیم سازی با استاندارد بالا ، تایید شده توسط آزمایشگاه مستقل NSF/ANSI 58 از ویژگی های مهم این فیلتر است. این فیلتر با اندازه استاندارد جهانی – لامپ ماوراء بنفش 12 وات با ابعاد 10 اینچ ، هوزینگ” x 2”12  با شدت بالای عقیم سازی طراحی شده تا عمر زیاد و مفید داشته باشد.

محفظه داخلی و لامپ کوارتز بسیار بازتابنده از پوشش شدید اشعه فرابنفش است. عقیم سازی سریع 1 گالن در هر دقیقه دارد0 ساخته شده با مواد 100% درجه مواد غذایی و مورد تایید FDA است. هوزینگ از جنس استیل ضد زنگ است .

روکش لامپ از شیشه کوارتز با کیفیت ساخته شده است. قدرت استریلیزه کردن : 80 psi با دمای 100 درجه فارنهایت (38 درجه سانتیگراد)

قابل استفاده با فیلترهای خانگی و فیلتر آب چاه نیز می باشد. فیلتر UV را باید در مرحله ی هشت دستگاه تصفیه آب واتر سیف قرار داد. این فیلتر از ابتدا بر روی دستگاه تصفیه آب نمی باشد، می توان آن را به صورت جداگانه بر روی دستگاه های تصفیه آب خانگی نصب کرد.

عملکرد اصلی فیلتر UV در دستگاه واتر سیف

عملکرد اصلی فیلتر UV در دستگاه واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط