عملکرد دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی واتر سیف

عملکرد دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی واتر سیف

در مراکزی مانند ادارات و بیمارستان ها که احتیاج به میزان آب بیشتری دارند به جای استفاده از چند دستگاه تصفیه آب خانگی از دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی واتر سیف استفاده می کنند تا میزان آب تصفیه شده بیشتری تولید نماید.

دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی انواع مختلفی از 300 تا 500 گالن در روز در بازار موجود می باشند.

نکاتی که باید در انتخاب دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی به آن توجه نمود میزان آب تصفیه شده مورد نیاز ، کیفیت قطعات دستگاه ، طراحی و شکل ظاهری دستگاه تصفیه آب می باشد.

یکی از معروفترین نمونه های دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی برند واتر سیف water safe می باشد که از قطعات با کیفیت درست شده اند.

اساس کار و مراحل تصفیه آب در دستگاه نیمه صنعتی واتر سیف مانند دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد و دارای سه فیلتر پیش تصفیه می باشد که آب بعد از عبور از آن فیلترها با فشار تولید شده توسط پمپ دستگاه وارد فیلترهای ممبران می شود و آب تصفیه شده در مخزن دیافراگمی ذخیره خواهد شد.

آب داخل مخزن دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی واتر سیف با فشار هوای دیافراگم از شیر برداشت دستگاه خارج شده و سپس با آب تصفیه شده جدید جایگزین می گردد.

مصرف کنندگانی که قصد خرید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی دارند با توجه به تعداد نفرات، تخمین حجم آب مورد استفاده و سایر موارد لازم باید دستگاه خود را انتخاب نمایند.

عملکرد دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی واتر سیف

عملکرد دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط