عوارض عدم تعویض به موقع اتصالات دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

عوارض عدم تعویض به موقع اتصالات دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف قطعات مختلفی به کار برده شده است که نبود آنها می تواند به صورت کلی راندمان دستگاه را به هم بریزد.

یکی از این قطعات مهم و بسیار کاربردی اتصالات هستند که در انواع و تعداد بالایی به کار برده می شوند و عدم وجود آنها منجر به عدم برقراری ارتباط بین قطعات و فیلتر های دستگاه می شوند.

اتصالات نقش پر رنگی در دستگاه دارند و به عنوان یکی از قطعات مهم دستگاه، با استفاده طولانی مدت و چند ساله دچار استهلاک می شوند و کارایی خود را از دست می دهند.

خرابی اتصالات با شکستگی بدنه، ایجاد ترک در اتصالات، شکستگی فیتینگ و در رفتن فیتینگ خود را نشان می دهد.

در تمامی این موارد اتصال نمی تواند وظیفه خود را به درستی انجام دهد و قادر به نگه داشتن شیلنگ درون اتصال نمی باشد.

به همین دلیل بسیار پیشنهاد می شود هر دو سال یک بار کل اتصالات به کار برده شده در دستگاه را تعویض نمایید تا دستگاه با مشکل مواجه نشود.

از عوارض عدم تعویض به موقع اتصالات می تواند در رفتن شیلنگ تصفیه آب خانگی و نشتی آب از شیلنگ و اتصالات را نام برد.

در واقع نشتی از اتصالات یکی از مشکلات رایج می باشد که به دلیل عدم تعویض به موقع اتصالات یا استفاده از اتصال بدون کیفیت اتفاق می افتد.

همان گونه که گفته شده مهم ترین عارضه عدم تعویض به موقع اتصالات نشتی آب است که اگر جلوی آن گرفته نشود دستگاه با مشکلات مختلفی مواجه می شود.

عوارض عدم تعویض به موقع اتصالات دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

عوارض عدم تعویض به موقع اتصالات دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط