عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر قلیایی دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر قلیایی دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس واتر سیف از فیلترهای افزودنی استفاده می شود که با افزودن ترکیبات معدنی خاص به آب، باعث ایجاد خواص بسیار مفیدی می شود و قابلیت ها و خواص بسیار مفیدتری به آب اضافه می کند.

فیلتر قلیایی یکی از این فیلترها است که با تولید آب قلیایی به بالاتر رفتن کیفیت و خواص آب تصفیه شده بسیار کمک می کند.

هر فیلتر قلیایی قادر است حجم مشخصی از آب را قلیایی کند و به عنوان مثال پس از مصرف 1500 گالن آب، توان خود را از دست می دهد و نمی تواند آب را قلیایی کند.

به همین دلیل تعویض به موقع این فیلتر بسیار مهم است و از آنجایی که در اغلب موارد پس از فیلتر قلیایی، فیلتری برای تصفیه مجدد آب مورد استفاده قرار نمی گیرد، لازم است این فیلتر در زمان مشخص خود تعویض شود.

اگر فیلتر قلیایی به موقع تعویض نشود، محیط مرطوب داخل فیلتر می تواند منجر به رشد و تکثیر باکتری ها شود. با عبور آب این باکتری ها به آب تصفیه شده اضافه می شوند و از شیر برداشت به دست مصرف کننده قرار می گیرد.

عدم تعویض به موقع این فیلتر با گذر زمانی نسبتا طولانی حتی می تواند طعم و مزه آب را تغییر دهد و آب تصفیه شده را دچار طعم و مزه نامطبوع نماید.

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر قلیایی دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف به صورت کلی منجر به افت کیفیت آب می شود، به همین دلیل بسیار پیشنهاد می شود اگر از این فیلتر در دستگاه استفاده می کنید، فیلتر را به موقع تعویض نمایید.

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر قلیایی دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر قلیایی دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط