عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر یو وی دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر یو وی دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف از فیلترهای مختلفی برای تکمیل فرآیند تصفیه آب در دستگاه استفاده می کنند.

فیلتر یو وی یکی از فیلترهای مکمل است که عموما در مرحله آخر از دستگاه نصب می شود و از قابل اطمینان ترین روش هایی است که می توان با استفاده از آن کلیه ویروس ها، انگل ها و میکروارگانیسم های موجود در آب را از بین برد.

بنابراین این فیلتر یکی از بهترین گزینه هایی است که می توان از آن خصوصا در مواقعی که از مصرف دستگاه چند سال گذشته است و یا آب ورودی به سیستم آلودگی میکروبی بالایی دارد از آن استفاده کرد.

بر خلاف تصور برخی، فیلتر یو وی طول عمری محدود دارد و این عنوان که تا زمانی که لامپ یو وی می تابد قابلیت از بین بردن باکتری دارد اشتباه است.

لامپ یو وی معمولا پس از یک سال توان خود را از دست می دهد و طول موجی که تولید می کند، قابلیت از بین بردن باکتری ندارد.

بنابراین این فیلتر باید به موقع تعویض شود. از عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر یو وی دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف می توان افت کیفیت آب خروجی از دستگاه را نام برد.

به خصوص اگر مخزن و شیلنگ تصفیه آب خانگی به موقع تعویض نشده باشد و دارای آلودگی باشد، فیلتر یو وی باید به موقع تعویض شود تا بتواند آلودگی های موجود در آب را از بین ببرد.

از دیگر عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر یو وی این است که احتمال شکستگی لامپ و محفظه شیشه بالاتر می رود و ممکن است خورده های شیشه به همراه آب تصفیه شده از سیستم خارج شوند.

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر یو وی دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر یو وی دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط