عوامل خرابی شیر برقی در سیستم های تصفیه آب واتر سیف

عوامل خرابی شیر برقی در سیستم های تصفیه آب واتر سیف

عوامل خرابی شیر برقی در سیستم های تصفیه آب واتر سیف

در تمامی دستگاه های تصفیه آب که با روش اسمز معکوس عمل می کنند وجود قطعه ای به نام شیر برقی از ضروری ترین تجهیزات مورد نیاز دستگاه می باشد. در واقع شیر برقی از هدر رفت آب بسیار جلوگیری می کند. شیر برقی با کنترل ورود و خروج آب در مواقع لازم مانع از هدر رفت آب می شود.

در سیستم های تصفیه آب خانگی بسیار دیده شده است که شیر برقی خراب شده و وظیفه خود را به درستی انجام نمی دهد در این مواقع تعویض شیر بسیار ضروری است اما در این هنگام باید به علت خرابی و عواملی که سبب معیوب شدن شیر برقی شده اند نیز دقت داشت.

واتر سیف (water safe) یک کمپانی تایوانی است که به تولید بهترین و مرغوب ترین دستگاه های تصفیه آب و قطعات و فیلترها پرداخته است.

عوامل خرابی  شیر برقی

  • روان کاری ناکافی و ناهم ترازی شیر برقی می تواند سبب جلوگیری از جا به جایی و انتقال سیال شود و این فرآیند در انتها منجربه خرابی شیر برقی خواهد شد.
  • ولتاژ نامناسب برق ورودی به شیر برقی یکی از عوامل عمده در کار نکردن و خرابی این شیر می باشد.
  • اگر مقدار لازم و مورد نیاز سیال از شیر برقی عبور نکند ممکن است به دلیل سایش لوله ها و همچنین باز نشدن کشوی شیر برقی، ساز و کار لازم در شیر برقی اتفاق نیفتد و در نهایت شیر برقی خراب شود.
  • تکرار بسیار بالا و زیاد قطع و وصل شیر برقی موجب داغ شدن آن و در نهایت سوختن سیم پیچ ها می شود. یکی از عمده ترین عوامل خرابی شیر برقی تکرار زیاد قطع و وصل جریان آب به واسطه شیر برقی می باشد.
  • اگر محرک برقی خراب باشد و مانع از رسیدن جریان برق به شیر برقی شود در نتیجه شیر برقی دچار نوسان شده و ممکن است بسوزد.
عوامل خرابی شیر برقی در سیستم های تصفیه آب واتر سیف
عوامل خرابی شیر برقی در سیستم های تصفیه آب واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱