فرآیند اسمز معکوس دستگاه تصفیه آب واتر سیف WATER SAFE

فرآیند اسمز معکوس دستگاه تصفیه آب واتر سیف Water Safe

فرآیند اسمز معکوس دستگاه تصفیه آب واتر سیف (Water Safe) که به آن روش RO نیز گفته می شود اولین بار در سال 1748 شناخته شد . اسمز معکوس به وسیله یک غشای نیمه تراوا و با فشار آب بالا قادر به حذف ذرات و ناخالصی هایی نظیر میکروارگانیسم ها ، نیترات ، نیتریت و غیره تا 98 درصد بوده همچنین قادر به شیرین سازی آب های شور نیز می باشد . این فرآیند توسط فیلتر مرحله چهارم یا ممبران دستگاه انجام می شود که این فیلتر به عنوان اصلی ترین فیلتر شناخته می شود . سیستم RO دارای دو خروجی است که یک خروجی آب تصفیه شده دارد و خروجی بعدی آب پساب را خارج می کند .
در این فیلتر غشای نیمه تراوا بین دو آب با غلظت ناخالصی متفاوت قرار  می گیرد که طی فرآیندی طبیعی آب از سمت غلظت کم به سمت آب غلیظ تر حرکت می کند تا زمانی که غلظت آن ها برابر و به تعادل برسد .
نوع غشایی که در این روش استفاده می شود نقش مهمی در عملکرد این دستگاه دارد که برخی از این ویژگی ها قطر منافذ غشاء ، ضخامت ، برنده تولید کننده و مقاومت غشاء در مقابل مواد شیمیایی می باشند .
به دلیل این که این سیستم بخش عظیمی از املاح را حذف و آب را سبک کرده ممکن است به آب خاصیت اسیدی بدهد و این خاصیت برای بدن مناسب نیست بنابراین در مراحل بعد فیلتری به نام فیلتر قلیایی جهت یونیزه و قلیایی کردن آب قرار می دهند .

عواملی که در کیفیت آب تاثیر می گذارند :

  • اولین عامل فشار بوده که هرچه میزان آن بیشتر شود کیفیت و میزان آب تصفیه شده بهتر می شود .
  • عامل دیگر جامدات محلول هستند که هرچه این مواد افزایش پیدا کنند آب تولیدی دستگاه کمتر می شود که می توان توسط فشار مضاعف این کمبود را جبران کرد .
فرآیند اسمز معکوس دستگاه تصفیه آب واتر سیف WATER SAFE
فرآیند اسمز معکوس دستگاه تصفیه آب واتر سیف WATER SAFE

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱