فرآیند کربن گیری در دستگاه تصفیه آب واتر سیف

فرآیند کربن گیری در دستگاه تصفیه آب واتر سیف

پس از نصب و تعویض فیلتر کربن فعال ذرات ریز کربن در آب خروجی دستگاه دیده می شود که سبب کدری و تیرگی آب می شوند در این مرحله نیاز است که عمل شستشو و کربن گیری فیلتر دستگاه تصفیه آب انجام شود.

دانه های فیلتر کربنی اگر وارد سایر فیلترهای تصفیه آب واتر سیف شوند عمر آنها را کاهش می دهد. اگر این دانه های کربنی وارد فیلتر ممبران شود عمر این فیلتر را کاهش می دهد و پس از مدتی باعث کیپ شدن فیلتر ممبران می شود.

روش های کربن گیری

روش اول:

بعد از اینکه فیلتر کربن فعال واتر سیف را در هوزینگ شماره 2 قرار دادید با آچار مخصوص آن را تخلیه می کنیم و دستگاه را روشن می کنیم و شیر ورودی آب را نیز باز می گذاریم و همزمان یک ظرف مناسب زیر هوزینگ 3 قرار می دهیم.

بعد از گذشت چند لحظه مشاهده می کنید که آب سیاه کربن پودری وارد ظرف می شود. تا زمانی که آب شفاف نشده است صبر می کنیم.

سپس دستگاه را خاموش کرده و آب ورودی را نیز قطع می کنیم و فیلتر کربن بلاک را در هوزینگ شماره 3 قرار می دهیم و آن را محکم می کنیم. در آخر شیر آب ورودی را باز می کنیم و دستگاه را به برق متصل می کنیم.

روش دوم:

در این روش ابتدا فیلتر های شماره 1و 2 و 3 را در هوزینگ های مخصوص قرار داده و آن را محکم می کنیم. سپس شلنگ خروجی هوزینگ شماره 2 را از محل اتصال ورودی هوزینگ سوم جدا کرده و بعد از باز کردن شیر ورودی آب دستگاه واتر سیف را به برق متصل می کنیم و شلنگ را در جای خود محکم می بندیم.

فرآیند کربن گیری در دستگاه تصفیه آب واتر سیف

فرآیند کربن گیری در دستگاه تصفیه آب واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط