فشار و عملکرد پمپ تصفیه آب خانگی واتر سیف WATER SAFE

فشار و عملکرد پمپ تصفیه آب خانگی واتر سیف WATER SAFE

فشار و عملکرد پمپ تصفیه آب خانگی واتر سیف WATER SAFE

برای راه اندازی و شروع کار دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس فشاری تا حداقل 40-50 psi لازم است. فشار آب برای ایجاد قابلیت جداسازی املاح توسط منافذ فیلتر بوده و فشار کمتر از مقدار ذکر شده مساوی با عدم کارکرد سیستم های تصفیه آب خانگی است.

در واقع اگر فشار آب برای گذر از فیلترهای مختلف فراهم نشود، ذرات و آلاینده ها بین منافذ به دام می افتند و سبب خرابی زود هنگام فیلتر می شوند.

فیلتر ممبران با فشار 50 psi  کار می کند اما بازدهی بالایی ندارد و جریان آب بسیار کم است.

موارد فوق سبب شده تا تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس از جمله سیستم های اسمز معکوس خانگی واتر سیف مجهز به پمپ تصفیه باشند.

اصلی ترین علت وجود پمپ به علت وجود فیلتر ممبران در سیستم های اسمز معکوس است. کمپانی واتر سیف (water safe) در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس خود از پمپ های کوچک با قدرت بسیار بالا استفاده کرده است.

این پمپ ها از دو بخش اصلی بدنه و کلگی تشکیل شده اند و وجود دیافراگم و ایجاد حرکات مکانیکی آن سبب ایجاد فشار بالا در آب ورودی می شود.

پمپ های مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف فشاری بین 80-135 psi را تولید می کنند که بسته به میزان فشار آب ورودی، فشار آب خروجی از پمپ متغیر است.

اما در برخی مدل ها پمپ فشاری حدود 150 psi را نیز تولید می کنند. اما این فشار بسیار زیاد است و ممکن است به هوزینگ ها و دستگاه آسیب برساند.

بهترین فشار و ایده آل ترین فشار تولیدی پمپ ها، 125 psi است که در این فشار هم جریان آب مناسب است و هم هیچ آسیبی به دستگاه نمی رسد.

دقت داشته باشید که پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی صرفا برای پمپاژ طراحی شده اند و قابلیت انتقال مایعات با چگالی بالا مثل روغن و غیره را ندارند.

فشار و عملکرد پمپ تصفیه آب خانگی واتر سیف WATER SAFE
فشار و عملکرد پمپ تصفیه آب خانگی واتر سیف WATER SAFE

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱