فشار کارکرد فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

فشار کارکرد فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

کمپانی واتر سیف به دلیل کیفیت بالا در ساخت و رعایت ملزومات ایمنی و جنبه های سلامتی توانسته است دستگاه های تصفیه آب خانگی بسیار کارآمد و پرفروشی را عرضه کند.

این دستگاه ها بر مبنای روش اسمز معکوس کار می کنند و همان گونه که می دانید دستگاه های تصفیه آب RO برای شروع فرآیند تصفیه آب به پمپ تصفیه نیاز دارند.

ممبران های مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف با ظرفیت های مختلف به کار برده می شوند، اما نقطه مشترک همه آنها این است که تنها با فشار بالا فرآیند تصفیه آب را انجام می دهند.

با توجه به اینکه فشار آب شهری پاسخگوی نیاز این فیلتر نمی باشد، از پمپ تصفیه برای پمپاژ آب با فشار بالا به این فیلتر استفاده می کنند.

در واقع در جریان طبیعی اسمز، آب از سمت نرم تر تمایل به آب غلیظ تر دارد تا بتواند تعادل را به حد نساب و متوسط برساند.

اما فرآیند اسمز معکوس در این دستگاه ها به گونه ای است که با ایجاد فشار بالا بر روی ممبران جریان اسمز، برعکس می شود.

طی این فرآیند کلیه ناخالصی ها و حتی یون های محلول در آب جدا می شوند. ایجاد این فشار به پمپ تصفیه بستگی دارد.

عملکرد پمپ در معکوس شدن جریان اسمزی بسیار مهم است، به نوعی ممبران برای اینکه قادر به تصفیه آب و جداسازی ناخالصی ها باشد.

به فشاری بین 80-120 psi نیاز دارد، این فشار در واقع فشار کاری ممبران است و اگر از این بازه کمتر یا بیشتر شود، غشاء فیلتر را با مشکل مواجه می کند.

به همین دلیل پیشنهاد می شود در سرویس های دوره ای دستگاه، عملکرد پمپ تصفیه را نیز بررسی کنید.

فشار کارکرد فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

فشار کارکرد فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط