فیلتر الیافی دستگاه تصفیه آب واتر سیف WATER SAFE

فیلتر الیافی دستگاه تصفیه آب واتر سیف Water Safe

فیلتر الیافی دستگاه تصفیه آب واتر سیف Water Safe :
فیلتر الیافی دستگاه تصفیه آب واتر سیف به دلیل آن که از پلی پروییلن مرغوب فشرده (این ساختار خلل و فرج های بسیار ریزی ایجاد می کند) تهیه شده به آن فیلتر  pp نیز گفته می شود و در مرحله اول فرآیند تصفیه قرار دارد ، همچنین دارای استانداردهای  FDA و  NSF می باشد.  این فیلتر الیافی محصول شرکت واتر سیف کانادا می باشد که در زمینه دستگاه ها و فیلترهای تصفیه آب از برند های معتبر می باشد .
فیلتر الیافی که در دستگاه تصفیه آب واتر سیف به کار برده شده نسبت به دیگر فیلترها کیفیت بهتری داشته که این کیفیت باتوجه به مواد اولیه ساخت آن سنجیده می شود .  نحوه عملکرد این فیلتر به گونه ایست که ذرات و مواد درشت جذب قسمت های خارجی و ذرات و مواد کوچکتر جذب قسمت های داخلی آن می شوند که این عملکرد باعث استفاده مناسب از ظرفیت فیلتراسیون می شود ، این مواد جذب شونده شامل گل و لای ، کدری آب ، شن و ماسه و آلودگی های معلق هستند که به عبارت دیگر این فیلتر تا قطر 5 میکرون آنها را حذف می کند.
زمان تعویض فیلتر الیافی دستگاه تصفیه آب واتر سیف (Water Safe) :
فیلترهای موجود در دستگاه های تصفیه با توجه به اینکه جزء موارد مهم دستگاه به حساب می آیند باید به سلامت و زمان تعویض آنها توجه کرد زیرا اگر از زمان تعویض تعیین شده آنها که هر 3 ماه یکبار بوده (این زمان باتوجه به میزان آلودگی ها و سختی آب در مکان های مختلف متفاوت بوده) بگذرد از ناخالصی ها اشباع شده و باعث آسیب به دستگاه و عملکرد آن می شوند .
در زمان تعویض فیلتر الیافی آن را به رنگ قهوه ای یا نارنجی تیره مشاهده می کنیم که نشان دهنده این است که دیگر قابل استفاده نمی باشد اما گاهی اوقات ممکن است که این تغییر رنگ مشاهد نشود که ممکن است افراد به اشتباه فکر کنند فیلتر سالم بوده در صورتی که به دلیل وجود کلر زیاد در آب فیلتر تغییر رنگ نداده است.

فیلتر الیافی دستگاه تصفیه آب واتر سیف WATER SAFE
فیلتر الیافی دستگاه تصفیه آب واتر سیف WATER SAFE

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱