فیلتر اکسیژن ساز در دستگاه تصفیه آب واتر سیف water safe

فیلتر اکسیژن ساز در دستگاه تصفیه آب واتر سیف water safe

فیلتر اکسیژن ساز در دستگاه تصفیه آب واتر سیف water safe  

دستگاه های تصفیه آب واتر سیف که به روش اسمز معکوس عمل می کنند معمولا دارای شش فیلتر اصلی می باشند. اما برخی از سازندگان دستگاه های تصفیه آب فیلترهای مکملی از جمله فیلتر اکسیژن ساز، فیلتر قلیایی و فیلتر UV را بر دستگاه خود اضافه می کنند.

در واقع فیلترهای مکمل عمل تصفیه آب را انجام نمی دهد بلکه به عنوان مکملی در جهت نوشیدن آب با کیفیت تر عمل می کنند. در واقع برخی از فیلترها مانند فیلتر اکسیژن ساز خاصیت پزشکی دارد و به درمان و رفع برخی بیماری ها کمک می کند. فیلتر اکسیژن ساز به طور کلی فیلتری است که بر سلامتی انسان تاثیر مثبت می گذارد.

همچنین از فیلتر اکسیژن ساز در دستگاه تصفیه آب واتر سیف نیز می توان استفاده کرد تا آب آشامیدنی سرشار از خاصیت باشد.

دقت داشته باشید که فیلتر اکسیژن ساز را با نام فیلتر انرژی زا هم می شناسند. فیلتر اکسیژن ساز از مواد بیو سرامیکی ساخته شده است و نحوه عملکرد آن به این گونه بوده که با شکست ساختار مولکولی آب سبب می شود تا مولکول های اکسیژن بیشتری در آب آزاد شوند.

هنگامی که اکسیژن موجود در آب افزایش پیدا کند قدرت جذب آب و املاح مفید نیز توسط بدن بالاتر می رود. علاوه بر اینها آب اکسیژنه سوخت و ساز بدن را بالا برده و موجب شادابی و نشاط بیشتر در فرد می شود و با اکسیژن رسانی کافی و لازم به سلول های بدن عملکرد سیستم عصبی را بهبود می بخشد.

علاوه بر موارد ذکر شده این فیلتر با افزایش سوخت و ساز در بدن در کنار رژیم مناسب غذایی سبب کاهش وزن نیز می شود. بر خلاف تصورات عده ای این فیلتر از هیچ گونه مواد شیمیایی و مضری ساخته نشده است و استفاده از آن هیچ خطری را برای فرد به وجود نمی آورد.

یکی از نکات مثبت فیلترهای انرژی زا یا اکسیژن ساز این است که به راحتی قابلیت اضافه شدن به دستگاه های تصفیه آب را دارند.
فیلتر اکسیژن ساز در دستگاه تصفیه آب واتر سیف water safe
فیلتر اکسیژن ساز در دستگاه تصفیه آب واتر سیف water safe

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱