فیلتر محافظ ممبران تصفیه آب واتر سیف

فیلتر محافظ ممبران تصفیه آب واتر سیف

این نوع فیلتر، فیلتری خطی در دستگاه تصفیه آب است و  قابلیت نصب آسان بر روی تمام دستگاه های تصفیه آب را دارد.

از این فیلتر در مکان هایی که شدت آلودگی آب بالاتر است مورد استفاده قرار می گیرد،به این صورت که فیلتر محافظ قبل از ممبران قرار می گیرد.

 تا آلودگی ها را حذف و باعث تسریع عملکرد ممبران شود. در واقع عملکرد این فلتر زمانی مشخص می شود که در دستگاه های تصفیه اسمز معکوس  یاRO  فیلتر الیافی مرحله اول را به موقع تعویض نمی کنند در این زمان فیلتر عملکرد خود را از دست می دهد و نمی تواند ذراتی مانند گل و لای را جذب کند.

بنابراین زمانی که آب به مرحله فیلتر4 و فیلتر ممبران می رسد آلوده بوده وممبران کیپ می شود و باعث آسیب به فیلتر ممبران که اصلی ترین فیلتر دستگاه است می شود.

همانطور که گفته شد فیلتر محافظ ممبران واتر سیف در تصفیه آب نیمه صنعتی و یا جاهایی که سختی و املاح آب بالاست استفاده می شود  تا آسیبی به فیلتر ممبران نرسد .

طول عمر محافظ فیلتر ممبران واتر سیف معمولا یک سال بوده و باید به موقع تعویض شود ،چنانچه به موقع اقدام به تعویض فیلتر محافظ ممبران نکنید کارایی خود را از دست داده و دیگر عمل تصفیه را انجام نمی دهد.

همچنین تعویض دیر هنگام فیلتر محافظ ممبران واتر سیف باعث می شود که به دلیل درست تصفیه نشدن آب بستر رشد باکتری ها و جلبک ها ایجاد گردد.

فیلتر محافظ ممبران را در واقع می توان بعد از فیلتر های پیش تصفیه آب در دستگاه های تصفیه آب نصب کرد .

محافظ فیلتر ممبران واتر سیف آلاینده هایی را که از فیلتر الیافی ،فیلتر کربن پودری ،فیلتر کربن بلاک عبور کرده  را به صورت کامل حذف کرده تا آسیبی به فیلتر ممبران نزند.

جنس محافظ فیلتر ممبران از الیافی از مواد پروپلین است .دقت این فیلتر 1 میکرون بوده و طراحی عملکرد آن نیز همانند فیلتر الیافی خطی است.

فیلتر محافظ ممبران تصفیه آب واتر سیف

فیلتر محافظ ممبران تصفیه آب واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط