فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب واتر سیف Water Safe

فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب واتر سیف WATER SAFE

فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب واتر سیف WATER SAFE :
فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب واتر سیف (Water Safe) از مهم ترین فیلترهای دستگاه بوده که با فناوری اسمز معکوس حدود 98 درصد از عمل تصفیه را انجام می دهد . پیدایش فناوری اسمز معکوس یا RO از سال 1960 میلادی بوده که در آن زمان توانستند با این فناوری آلودگی های شدید موجود در آب های کشورهای آمریکایی را به کل حذف کنند که در سال های اول قادر به تصفیه 1 تا5 لیتر آب بوده که این میزان اکنون به 285لیتر در روز رسیده است .

شرح فناوری اسمز معکوس یا RO :

در این روش مولکول های آب به وسیله یک غشای نیمه تراوا از مواد و املاح جدا شده برای مثال مولکول های نمک از مولکول های اب جدا می شود و  که به این عمل اسمز گفته می شود . سپس برای آن که آب ناخالص را به آب خالص تبدیل کنیم باید خلاف جهت اسمز عمل کنیم یعنی به سمتی که غلظت بیشتری دارد فشار دهیم که به ان اسمز معکوس گفته می شود .
فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب واتر سیف املاح و موادی مثل نیترات و نیتریت،ویروس ها و باکتری ها ، و… را تا قطر 0001/0 حذف می کند.

زمان و نحوه تعویض فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب واتر سیف (Water Safe) :

فیلتر ممبران را باید سالی یکبار تعویض کرد که این زمان تعویض بستگی به میزان سختی آب ، شوری آب ، کیفیت فیلترهای مراحل قبل ، میزان مصرف آب و آلودگی های آب دارد اما اگر در زمان تعیین شده تعویض نشود به جای آب تصفیه شده آب آلوده از دستگاه خارج می شود که باعث انواع بیماری ها درانسان می شود . در مورد نحوه تعویض فیلترها مطالب زیادی در اینترنت وجود دارد که افراد می توانند خودشان عوض کنند اما بهتر است که تعویض فیلتر را به متخصصان و کارشناسان مربوطه واگذار کنند تا مشکلی بوجود نیابد .

فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب واتر سیف Water Safe
فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب واتر سیف Water Safe

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱