فیلتر پست کربن واتر سیف watersafe

فیلتر پست کربن واتر سیف watersafe

فیلتر پست کربن واتر سیف watersafe

فیلتر پست کربن واتر سیف برای از بین بردن طعم، رنگ و بوهای ناخوشایند و همچنین رسوب به منظور تولید آب تمیزتر، شفاف تر و با طعم بهتر طراحی شده است. فیلتر پست کربن به صورت اینلاین بوده و به راحتی بر روی دستگاه های تصفیه آب خانگی از جمله دستگاه تصفیه آب واتر سیف نصب می شود.

فیلتر پست کربن واتر سیف (water safe post carbon filter) در مرحله ی پنجم دستگاه قرار می گیرد و از کربن فعال شده تهیه شده از پوسته ی نارگیل است.

این فیلتر بعد از مخزن قرار می گیرد زیرا ممکن است آب بخاطر راکد ماندن در مخزن ، طعم و بوی نامطبوع به خود بگیرد. فیلتر پست کربن باعث می شود که آب خروجی از مخزن شفاف و تمام آلاینده های شیمیایی مانند سموم و آفات را از بین برود.

واتر سیف (water safe) یک برند تایوانی است که به تولید انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی پرداخته است. دستگاه ها، قطعات و فیلترهای این کمپانی دارای استانداردهای جهانی NSF، FDA و WQA است.

قرن ها است که از فیلترهای کربن برای تصفیه ناخالصی های ناشی از آب آشامیدنی استفاده می شود. کربن جاذب بسیار قدرتمندی است. این ماده دارای میلیون ها منافذ ریز بوده که معمولاً برای چشم نامرئی است و می تواند هزاران آلاینده آب را جذب کند. چندین شکل کربن معمولاً در تصفیه آب استفاده می شود: کربن فعال شده گرانول (GAC) ، کربن بلاک (CTO) و پست کربن .

 کربن فعال ماده ای است که دارای بار مثبت است و به جذب ناخالصی های بیشتر نیز کمک می کند. اصولا فیلترهای کربن بلاک قابلیت حذف آلودگی بالاتر از فیلترهای فعال (GAC) را دارند و معمولاً هزینه بالاتری دارند.

فیلترهای کربنی معمولا از 50 میکرون (کمترین اثر) تا 0.5 میکرون (مؤثرترین) بسته به میزان ذراتی که می توانند از آب خارج کنند رتبه بندی می شوند.

 ما به طور کلی از فیلترهای کربنی 5 میکرون در سیستم های خود استفاده می کنیم ، زیرا در ترکیب با میزان گردش آب قابل قبول ، قابلیت جذب بسیار مؤثر را به ما می دهد.  این ماده باعث رفع کلر ، طعم و بوی بد و مواد شیمیایی آلی می شود.

ویژگی ها و مزایا :

  1. فیلتر 5 میکرون.

  2. کلر ، بو و مواد شیمیایی آلی را از بین می برد.

  3. می تواند حلال های آلی و جیوه را حذف کند.

  4. در سیستم های اسمز معکوس ، زیر سینکی و اسمز معکوس قابل استفاده است.

فیلتر پست کربن واتر سیف watersafe
فیلتر پست کربن واتر سیف watersafe

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱