فیلتر پلی استر واتر سیف   WATER SAFE

فیلتر پلی استر واتر سیف   Water Safe

فیلتر پلی استر واتر سیف   Water Safe  :

فیلتر پلی استر واتر سیف (Water Safe) از نوع 10 اینچی و جامبو بوده که محصول کشور تایوان است . فیلتر پلی استری که واتر سیف تولید می کند قابل شستشو و بسیار باکیفیت می باشد و جهت اطمینان به مشتریان ذکر می کند که تاییدیه های بین المللی  CE ، NSF و Water Quality  را کسب کرده است .
هنگامی که آب ورودی دارای مقادیر زیادی از شن و ماسه ، گل و لای ، رسوبات و دیگر مواد باشد جهت جلوگیری از ورود آن ها به دیگر مراحل در هوزینگ اول و قبل از فیلتر الیافی فیلتر پلی استر را قرار می دهند که باعث طول عمر فیلتر الیافی نیز می شود و به طور معمول تا 2 سال می توان از آن استفاده کرد .
نحوه عملکردش به این صورت است که آب ورودی با فشار بالایی وارد فیلتر شده و با عبور از دیواره ی آن ذرات را تا قطر 30 میکرون حذف می کند . همچنین در دستگاه های خانگی ، نیمه صنعتی ، صنعتی ، ورودی سیستم موتورخانه و تاسیسات کاربرد دارد .
این فیلترها در ابعاد 5 ، 7‌ و 20 اینچی نیز ساخته می شوند که از 1 تا 100 میکرون قابلیت حذف ناخالصی ها را دارند و نحوه عملکردشان به فیلتر الیافی صنعتی شبیه بوده و تنها عاملی که آن ها را از هم متمایز می کند قابل شستشو بودن آن است . فیلتر پلی استر صرفا برای مناطقی که آب بسیار آلوده دارند مناسب بوده و به عنوان محافظ فیلتر الیافی در دستگاه قرار گرفته پس دقت آن از فیلتر الیافی کمتر و دیواره آن نازک تر می باشد بنابراین باید حداقل یک بار در ماه وضعیت سلامتش چک شود تا در صورت اشباع شدن از آلودگی ها شسته شود .

فیلتر پلی استر واتر سیف   WATER SAFE
فیلتر پلی استر واتر سیف   WATER SAFE

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱