فیلتر کربن اکتیو گرانول واتر سیف Water Safe

فیلتر کربن اکتیو گرانول واتر سیف Water Safe

فیلتر کربن اکتیو گرانول واتر سیف Water Safe:

فیلتر کربن اکتیو گرانول واتر سیف (Water Safe) محصول کشور تایوان بوده که به آن فیلتر کربن پودری نیز گفته می شود . این فیلتر در مرحله دوم و پس از فیلتر الیافی قرار می گیرد که تشکیل شده از یک پوسته پر شده از کربن فعال دانه ای می باشد . کربنی مرغوب بوده که از مواد سازگار با بدن انسان و مواد گیاهی ساخته شود ، کربن ها اغلب در کشور هند به دلیل فراوانی نارگیل تهیه می شوند این کربن نیز از پوسته نارگیل بوده که همین عامل باعث قدرت جذب بالا و کیفیت مطلوب آن می شود . فیلتر کربن اکتیو گرانول water safe از پوسته نارگیل تهیه می شود.

نحوه عملکرد فیلتر کربن اکتیو گرانول واتر سیف (Water Safe):

در مرحله اول شن و ماسه ، گل و لای و دیگر مواد تا 5 میکرون حذف می شوند اما همچنان آلاینده ها و مواد شیمیایی مثل آفات و سموم کشاورزی‌ ، سرب ، طعم و بوی نامطبوع در آب وجود دارند . کلر نیز یکی از این مواد شیمیایی می باشد هرچند که خود یک ماده گندزدا بوده اما وجود آن در آب ممکن است برای افراد ناخوشایند باشد که در اینجا فیلتر کربن اکتیو گرانول طی فرآیندی عملیات حذف را انجام می دهد .
از انواع فیلتر کربن اکتیو گرانول می توان به فیلتر ساده هوزینگی و فیلتر خطی اشاره کرد .

زمان و نحوه تعویض فیلتر کربن پودری دستگاه تصفیه آب واتر سیف :

زمان تعویض فیلتر کربن پودری به آلاینده های موجود در آب ، کیفیت فیلتر الیافی ، میزان مصرف آب ، کیفیت مواد اولیه فیلتر بستگی داشته و ممکن است دیر یا زود شود اما به طور کلی هر 3 ماه باید تعویض شود .
اگر این فیلتر را در زمان تعیین شده تعویض نکنیم از آلودگی ها و مواد شیمیایی اشباع شده و باعث بروز مشکلاتی در  دستگاه تصفیه و دیگر فیلترها می شود .

فیلتر کربن اکتیو گرانول واتر سیف Water Safe
فیلتر کربن اکتیو گرانول واتر سیف Water Safe

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱