فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آب واتر سیف Water Safe

فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آب واتر سیف Water Safe

فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آب واتر سیف Water Safe :

فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آب واتر سیف (Water Safe) فیلتر کربن فشرده نیز نام دارد ،‌ این فیلتردر مرحله سوم تصفیه بوده و محصول کشور تایوان می باشد و دارای استاندارد بین المللی غذایی  FDAاست ، مواد اولیه این فیلتر مانند فیلتر مرحله قبل از پوسته نارگیل بوده که قدرت جذب و کیفیت فیلتر را بالا می برد .
فیلتر کربن بلاک فیلتر 10 اینچی و در تمام دستگاه ها قابل نصب است که به صورت اسلیم و جامبو تولید شده که نوع اسلیم در دستگاه های تصفیه آب خانگی نصب می شود همچنین پوسته استفاده شده در فیلتر کربن بلاک ضدخش ، مات ، مقاوم در برابر ترک و بهداشتی می باشد . برخی متقلبان، فیلترهایی تولید می کنند که مشکلاتی دارند مانند سایز غیر استاندارد فیلتر یا هوزینگ آن آب بندی نمی شود یا از مواد و کربن نامرغوب تهیه می کنند که این عوامل باعث می شود مقداری آب وارد ممبران شده و در کیفیت آب خروجی تاثیر گذار باشد.

عملکرد فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آب واتر سیف (Water Safe) :

فیلتر کربن بلاک در واقع تکمیل کننده کار فیلترهای مرحله 1 و 2  بوده و مواد بزرگتر از 5 میکرون که توسط مراحل قبل حذف نشده در این مرحله حذف می شوند . این دو فیلتر کلر و مشتقات آن را حذف می کنند تا فیلتر اصلی دستگاه که در مرحله چهار (فیلتر ممبران) قرار دارد به مشکل برنخورد .

زمان تعویض فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آب واتر سیف(Water Safe) :

فیلتر کربن بلاک را مانند فیلتر مرحله 2 بین 3 تا 6 ماه باید تعویض کرد. کمتر شدن این زمان بستگی به میزان مصرف آب ، سختی آب و کیفیت فیلترهای مراحل قبل دارد.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا ارائه دهنده انواع فیلترهای تصفیه آب با برندهای معتبر از جمله سافت واتر، واترتک، کوجین، لونا واتر و غیره می باشد.

فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آب واتر سیف Water Safe
فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آب واتر سیف Water Safe

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱