قلیایی کردن آب شهری با فیلتر قلیایی دستگاه تصفیه آب واترسیف

قلیایی کردن آب شهری با فیلتر قلیایی دستگاه تصفیه آب واترسیف

در دستگاه های تصفیه آب فیلتری وجود دارد که می تواند آب شهری را که بر اساس عوامل متعدد حالت اسیدی گرفته را از اسیدی بودن خارج سازد و آن را قلیایی کند.

منظور از قلیایی بودن  PH آب می باشد. سطح PH عددی است که میزان اسیدی بودن یا قلیایی(بازی) بودن هر ماده را از مقیاس 0 تا 14 اندازه گیری می کند.0  کاملا اسیدی،14 کاملا قلیایی و 7 خنثی می باشد. مواد اسیدی حاوی غلظت بیشتری از یون های هیدروژن و مواد قلیایی حاوی غلظت بیشتری از یون های هیدروکسید نسبت به یون های هیدروژن هستند.

اثرات آب قلیایی بر بدن انسان

بسیاری از مطالعات نشان می دهد بین آب قلیایی و کاهش بیماری های گسترده رابطه ای وجود دارد.معمولا روده قادر می باشد که میزان اسیدیته معده را تا حدی خنثی کند اما با این حال اسیدیته معده ناشی از استرس و تغذیه نامناسب باعث ایجاد ناراحتی روده می شود اما آب قلیایی ابتدا سطح PH اسید معده را بالا برده و تعادل را ایجاد می کند.

همچنین آب قلیایی باعث می شود که مواد معدنی مثل منیزیم بهتر جذب بدن شود.

مواد معدنی(کلسیم، منیزیم و پتاسیم) موجود در آب قلیایی باعث کاهش فشار استرس می شود و باعث افزایش توان در ورزشکاران نیز می شود به همین دلیل است که ورزشکاران استقامتی گاهی از آب قلیایی استفاده می کنند.

تمامی خواصی که مربوط به آب قلیایی گفته شد باعث می شود که آب قلیایی به عنوان یک ایده آل به رژیم روزانه ما تبدیل شود.

همان گونه که گفته شد فیلتر قلیایی واترسیف که به فیلترهای دستگاه های تصفیه آب اضافه می شود می تواند این کار را به راحتی انجام داده و به سهولت آب قلیایی را به دست ما برساند. البته آب قلیایی را از طریق دستگاه یونیزه کننده از طریق فرآیندی به نام یونیزاسیون نیز می توان بدست آورد.

قلیایی کردن آب شهری با فیلتر قلیایی دستگاه تصفیه آب واترسیف

قلیایی کردن آب شهری با فیلتر قلیایی دستگاه تصفیه آب واترسیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط