مخزن مورد استفاده در دستگاه تصفیه آب واتر سیف WATERSAFE

مخزن مورد استفاده در دستگاه تصفیه آب واتر سیف WATERSAFE

تمام دستگاه های تصفیه آب RO و از جمله دستگاه تصفیه آب واتر سیف (water safe) باید دارای یک مخزن ذخیره سازی آب باشند تا آب تصفیه شده در آن قرار گیرد.

این مخازن، تحت فشار هستند و وظیفه دارند که آب را در خود ذخیره کند و در مواقع نیاز با فشار مناسب در اختیار مصرف کننده قرار دهند. مخازن ذخیره می توانند پلاستیکی و یا فلزی باشند و از نظر حجم دارای ابعاد مختلفی هستند که با توجه به شرایط و مکان مورد نظر می توان از مخزنی با حجم لازم و مناسب استفاده کرد.

منظور از تحت فشار بودن این مخازن این است که در قسمت پایینی مخازن کیسه هوا ذخیره می شود و فشار باد از طریق دیافراگم به آبی که در بالای مخزن قرار گرفته وارد شود و این فشار سبب خروج آب از مخزن می شود.

تمامی مخازن دارای فشار کاری هستند که با توجه به جنس و نوع مخزن بین 7-10 psi تنظیم می شوند. البته مخازن دارای یک حداکثر فشار می باشند و می توانند تا  100 psi را تحمل کنند. البته این مورد نیز با توجه به کارخانه سازنده و جنس و کیفیت مخازن می تواند متغیر باشد.

جنس و کیفیت مخازن جهت ذخیره آب تصفیه شده بسیار مهم است. زیرا اگر مخازن دارای کیفیت مناسب نباشند آب ذخیره شده در مخزن که ممکن است گاهی تا چند روز و یا ساعت ها در مخزن بماند ،دچار تغییر در بو، مزه و طعم آب می شود.

البته در سیستم های تصفیه آب به روش اسمز معکوس فیلتری به نام پست کربن وجود دارد که می تواند به طعم و مزه آب ذخیره شده در مخزن بهبود ببخشد.

دستگاه تصفیه آب واتر سیف تایوانی بوده و تمام اجزاء و قطعات و همچنین مخزن آن تایوانی است و از کیفیت بالایی برخوردار است.

مخزن مورد استفاده در دستگاه تصفیه آب واتر سیف معمولا تانک پک تایوانی و یا OSM است. این دو نوع مخزن از بهترین نوع های موجود در بازار می باشد.

مخزن مورد استفاده در دستگاه تصفیه آب واتر سیف WATERSAFE

مخزن مورد استفاده در دستگاه تصفیه آب واتر سیف WATERSAFE

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra

پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط