مزایا استفاده از براکت پایه دار در دستگاه های تضفیه آب خانگی واتر سیف

مزایا استفاده از براکت پایه دار در دستگاه های تضفیه آب خانگی واتر سیف

برند واتر سیف (water safe) یکی از معتبرترین و معروف ترین سازندگان دستگاه های تصفیه آب خانگی است که محصولاتی مطابق با استانداردهای روز دنیا را طراحی و تولید می کند.

این کمپانی با طراحی پیشرفته و با استفاده از بهترین لوازم جانبی دستگاهی کامل و پیشرفته را تولید می کند تا مصرف کننده بتواند بهترین بهره برداری را از دستگاه تصفیه آب داشته باشد.

براکت یا پایه و یا شاسی یکی از مهم ترین قطعات به کار برده شده در این دستگاه ها هستند که وظیفه نگه داری کلیه قطعات و تجهیزات دستگاه به غیر از مخزن و شیر برداشت را بر عهده دارند. بنابراین مقاومت و استحکام از ویژگی های مهم براکت برای سنجش کیفیت آن است.

براکت ها در دو نوع پایه دار و بدون پایه در دستگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند، اما براکت های پایه دار بیشتر در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس واتر سیف استفاده می شوند و مزایای بیشتری نسبت به انواع دیگر دارند.

براکت پایه دار باعث می شود دستگاه تصفیه آب در حالت بهتری قرار بگیرد و با استفاده از پایه، مصرف کننده یا کارشناس فنی تصفیه آب راحت تر می تواند دستگاه را جابه جا و نصب کند.

اگر براکت پایه دار باشد، نصب و جابه جایی آن نیز بسیار آسان تر انجام می شود و تعویض هوزینگ تصفیه آب آسان تر و با احتمال خطای بسیار کمتر انجام می شود.

علاوه بر این فشار کمتری به هوزینگ ها وارد می شود، زیرا اگر براکت بدون پایه باشد، دستگاه بر روی هوزینگ ها قرار گرفته و فشار بسیاری به آنها وارد می شود.

مزایا استفاده از براکت پایه دار در دستگاه های تضفیه آب خانگی واتر سیف

مزایا استفاده از براکت پایه دار در دستگاه های تضفیه آب خانگی واتر سیف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط